דקה אחרי דקה
א א א א ( שנה גודל )

דני סבאיוס ספג היום פגיעה קשה משחקן מצרים במשחק בין הנבחרות (0:0). קשרה של ריאל מדריד וספרד נאלץ לפנות את מקומו והוא בספק להמשך הטורניר, כמו גם אוסקר מינגסה, שחקנה של ברצלונה. "הפציעות של אוסקר מינגסה וסבאיוס לא נראות טוב", אישר המאמן לואיס דה לה פואנטה

צפו. בנגיעה אחת: השער הנהדר של אוסטרליה

 צפו בשער

צפו: השער האולימפי של רומניה מול הונדרוס

 

אולם "אריאקה" בו יתקיימו משחקי הכדורעף מוכן.

האחים שחר ורן שגיב שיתחרו בטריאתלון אחרי אימון שחייה. השניים יצעדו מחר בטקס הפתיחה.

אבישג סמברג קיבלה היום את ההגרלה שלה בטקוואנדו. בניגוד לרוב המתחרות בקטגוריית המשקל שלה (עד 49 ק"ג), הישראלית תצטרך לעבור קרב אחד מוקדם, בעוד השאר העפילו לסיבוב הבא אוטומטית. היריבה של סמברג (מדורגת 17 בעולם) בסיבוב המוקדם תהיה ויקטוריה סטאמבאו מפורטו ריקו, אשר מנוסה יותר ממנה (גיל 28 לעומת 19 של הישראלית), אך מדורגת נמוך ממנה (26).

יואב כהן אחרי מדידת ציוד ומיתוג הגלשן.

סימון ביילס כבר מתאמנת באולם בטוקיו לקראת המשחקים. צפו בדיווח של שליחתנו מאיה רונן בידיעה כאן.

יש הגרלות לג'ודאים שלנו! לכל הפרטים ולפרשנות של מירי נבו ואריק זאבי, לחצו כאן.

הגרלת הטניס לטורניר בטוקיו: נובאק ג'וקוביץ' יפתח מול הוגו דליין הבוליבאני ואנדי מארי ישחק נגד פליקס אוז'ה אליאסים. אצל הנשים, נאומי אוסאקה תפגוש נגד ז'נג סאיסאי ואשלי בארטי מול שרה סוריבס תורמו.

(Getty)
(Getty)

הוועדה המארגנת של המשחקים האולימפיים בטוקיו הודיעה כי הבמאי שאמור היה לנהל את טקס הפתיחה, קנטארו טוביאשי, פוטר מתפקידו בעקבות בדיחה שחורה שלו על השואה, שסיפר ב-1998: "לכל אדם, לא משנה כמה יצירתי הוא, אסור ללעוג לקורבנות רצח העם הנאצי. כל קשר של אדם כזה לאולימפיאדת טוקיו יעליב את 6 מיליון היהודים ויהיה לעג אכזרי למשחקים הפראלימפיים".

(Getty)
(Getty)

שחייני המשלחת הישראלית קיימו הבוקר אימון לקראת התחרויות בשבת. לדיווח המלא של שליחת ערוץ הספורט לטוקיו, שירי אלג'ם >>>

בוקר טובים לכל גולשי אתר ערוץ הספורט! טקס הפתיחה הרשמי של טוקיו 2020 ייצא לדרך בעוד פחות מ-24 שעות, וברוכים הבאים לעדכוני דקה אחרי דקה לקראת המשחקים האולימפיים בטוקיו!