אסי בוזגלו נפצע, עלול להיעדר כחודשיים

חדשות מדאיגות להפועל אשקלון, חשש שהשחקן סובל מקרע בשריר

א א א א ( שנה גודל )

זה לא סוד שהפועל אשקלון נמצאת בתקופה נוראית. הקבוצה של יובל נעים ואלי לוי לא ניצחה מאז המחזור הראשון ובשני המחזורים האחרונים דלה איינוגבה הוציא מהרשת שלו לא פחות מ-10 שערים, עם שתי חמישיות מהפועל באר שבע ומכבי חיפה. 9 מחזורים מפתיחת העונה וממעמקי המקום האחרון בטבלה אף אחד כבר לא זוכר את הניצחון במחזור הפתיחה על הפועל חיפה.

אם זה לא מספיק אז היום (שלישי) צוות האימון נאלץ להתמודד עם מכה כואבת נוספת. אסי בוזגלו נפצע במהלך האימון בשריר הארבע ראשי והערכה היא שמדובר בקרע. במידה והחשש יאומת בוזגלו יעדר מהמגרשים תקופה ארוכה של בין חודש וחצי לחודשיים, במקרה של קרע גדול. בהתחשב בסגל הקצר ממילא שיש לנעים ולוי אזי שמדובר במכה קשה לעולה החדשה. "אסי שחקן חשוב מאוד באשקלון כבר מספר שנים. נקווה מאוד שלא מדובר במשהו חמור מאוד", אמר גורם במועדון.

באשקלון מקווים שמחר הם יוכלו להתעודד ממעט בשורות טובות בעקבות הפגישה הצפויה בין ראשי המועדון וראש העיר, על מנת לקבל את מסמך הערבות שאותו יהיה אפשר להעביר להתאחדות במטרה להעביר את חוזהו של מירקו אורמוש בבקרה התקציבית.

מדובר באחת מהסאגות היותר מביכות של הכדורגל הישראלי בתקופה האחרונה וזאת בשל העובדה שאורמוש כבר מתאמן עם העולה החדשה כמעט חודשיים. בחודש הראשון חיכו באשקלון לשחרור הבינלאומי מקבוצתו הקרואטית וכבר כמעט חודש שהקשר הקרואטי, שכבר חתם על חוזה עד לסיום העונה, מחכה שיעבירו את חוזהו בבקרה ושיוכל לשחק. מחר, כאמור, יקבל השחקן את התשובה הסופית. כפי שפרסמנו, במידה ובאשקלון לא יעבירו את החוזה שלו בבקרה עד מחר, עשוי השחקן לעבור לקבוצה אחרת בליגת העל.

נעים מחכה לאורמוש (לירון מולדובן)
נעים מחכה לאורמוש (לירון מולדובן)
מעבר לתגובות