בגיל 27 בלבד: בונדר צפוי להודיע על פרישה

פרסום ראשון. מגן נבחרת ישראל לשעבר סובל מפציעה קשה בברך וסיפר: "יש מחשבות. לא יודע אם יש טעם לעבור שוב את תהליך השיקום"

תגיות: דני בונדר

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
עצוב. בונדר
עצוב. בונדר
תחילת כתבה

בגיל 27 בלבד, דני בונדר צפוי להודיע בקרוב על פרישה מכדורגל. המגן, שמחזיק ב-7 הופעות בנבחרת ישראל וזכה באליפות ובגביעים עם הפועל ת"א, סובל מפציעה קשה בברכו שככל הנראה תגרום לסיום הקריירה שלו.

כזכור, בונדר חתם בינואר האחרון בחימיק דזרז'ינסק מהליגה השניה ברוסיה ואחרי שנה בה היה מושבת בשל בעיות התנהלות בתוך קבוצתו הקודמת, וולגה ניז'ני נובוגורוד, היה בטוח שהוא יוכל לחזור לעצמו.

אלא שבמחנה האימון של קבוצתו החדשה בטורקיה קפץ המגן הישראלי לכדור ונפל לא טוב. התוצאה: בונדר קרע בפעם השניה את הרצועה הצולבת ברגל ימין. בהמשך הוא הגיע לארץ על מנת לעבור את הניתוח ומאחר ומדובר בפעם השנייה בה הוא נאלץ לעבור ניתוח מסוג זה, הוכנס לבירכו שתל מלאכותי.

"יש מחשבות על פרישה", אמר הבוקר השחקן לאתר ערוץ הספורט, "שנתיים אני כבר לא משחק ואני לא יודע אם יש לי טעם או כוח לעבור הכל מחדש. גם הרופא שניתח אותי לא ממש ממליץ לי לשוב לשחק כדורגל כמקצוען".

רק בקיץ האחרון פנו לא מעט קבוצות בישראל לבונדר כדי שישוב לשחק בארץ, אך השחקן העדיף להמשיך לשחק באירופה ולנסות להגשים את חלומו. "אני מודה לכל הקבוצות שפנו אלי ומעריך מאוד את כולן", אמר אז, "אני הולך עם הלב ורוצה להישאר ברוסיה".

שותף לדאבל של הפועל ת"א ב-2009/10 (ניר בוקסנבאום)
שותף לדאבל של הפועל ת"א ב-2009/10 (ניר בוקסנבאום)
ההמשך היה פחות ורוד
ההמשך היה פחות ורוד
מעבר לתגובות