"אותה להבה, תאריכים חדשים": בעולם מגיבים

אתלטים רבים הביעו עצב לצד הבנה בנוגע לדחיית האולימפיאדה

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ההודעה על דחיית המשחקים האולימפיים בטוקיו מ-2020 ל-2021 פתחה דלת לשלל תגובות בעולם הספורט. ספורטאים רבים, כאלה שהתכוננו לקיץ הקרוב ואחרים שהשתתפו באולימפיאדות בעבר, לצד מאמנים, ראשי משלחות וכן גורמים בוועדות אולימפיות במדינות שונות, סיפקו לא מעט הצהרות של עצב לצד הבנה כי ההחלטה הייתה נכונה וטוב שהתקבלה.

אלופת העולם בריצת 200 מטרים מבריטניה, דינה אשר סמית', הגיבה עם פוסט חיובי באינסטגרם: "אותה להבה, תאריכים חדשים. הישארו בבתים ותשמרו על עצמכם".

המאמנת של סימון ביילס, ססיל לאנדי, שייצגה את צרפת במשחקים של 1996, הודתה בשברון הלב: "אם כמה שהיה צריך את זה, זה עצוב עבור כל אתלט, במיוחד אלה מההתעמלות שמתחילים את המסע שלהם בגיל כל כך צעיר, עבדו כל כך קשה... אבל אנחנו נתארגן מחדש ונתכנן קדימה כדי להגיע חזקים ל-2021. סיפור חדש מתחיל".

המתעמלת המצטיינת של רוסיה, אנג'לינה מלניקובה, כתבה: "צר לי על המשחקים האולימפיים. התרגשתי מאד ועכשיו אני עצובה. אבל עכשיו יש לנו זמן, שתמיד חסר לנו. זה מאד חשוב. אני מבינה את הספורטאים שהתכוננו להופיע בקיץ הזה, זה קשה מאד גם עבורי. מקווה שאי פעם נקיים את המשחקים האלה. תשמרו על הבריאות שלכם".

בוועד האולימפי הספרדי שיגרו הודעה נרגשת אחרי ההחלטה על הדחייה: "אלו חדשות טובות שמבטיחות שוויון עבור כל האתלטים וגם את בריאותם".

התגובות שלהם ושל רבים אחרים לפניכם:

מעבר לתגובות