ספורי ושמיר בפנים: ה-11 המבוקשים של ב"ש

בנגב מוכנים לליגת החלומות של אלטושלר שחם. הצטרפו עכשיו

תגיות: ליגת העל

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עונת 2019/20 תצא מחר לדרך בליגת העל, ויחד איתה תיפתח רשמית גם ליגת החלומות של "אלטשולר שחם", וכבר יותר מ-45,000 מאמנים כבר נרשמו למשחק שסוחף את הרשת. חושבים שאתם יכולם להתמודד על האליפות?  בנו את הההרכב המנצח שלכם, ואולי תזכו ברכב חדש ונוצץ ובשלל פרסים נוספים.

המשחק המרכזי של המחזור יפגיש לקרב מסקרן באצטדיון טדי ביום ראשון את בית"ר ירושלים והפועל באר שבע. וכדי לסייע לכם במלאכת הרכבת הקבוצה שלכם, הבאנו לכם מספר נתונים מסקרנים לגבי השחקנים הנבחרים ביותר מבירת הנגב.

מי שתופס את המקום הראשון הוא הרכש מהפועל תל אביב, רמזי ספורי, שפתח נהדר את הקדנציה בבאר שבע ומיד ניצב קפטן הקבוצה, בן ביטון. אחריהם מדורגים ובמקום השלישי נמצא נייג'ל האסלביינק. אחריהם מדורגים שני המצטרפים החדשים, עדן שמיר וארנסטס שטקוס, וכן לואי טאהא, בן שהר, אורן ביטון, דוד קלטינס, ניב זריהן ושון גולדברג.

מי שנותר מחוץ ל-11 של הבאר שבעים הוא הבלם המנוסה מיגל ויטור, וניתן לשער שהיסטוריית הפציעה שלו היוותה שיקול מכריע בקרב המאמנים בליגת החלומות. גם שני הזרים החדשים, ג'ימי מארין וחוסה אנחל קרייו נשארו בחוץ, כמו גם חנן ממן ועמית ביטון.

להסבר המלא על חוקי המשחק

ויטור. היסטוריית הפציעות עשתה את שלה? (Getty)
ויטור. היסטוריית הפציעות עשתה את שלה? (Getty)
מעבר לתגובות