"לא מה שציפינו": תחושת החמצה בסוטייסקה

השינוי בתדמית מכבי, האכזבה וקריאת הקהל. במונטנגרו ניתחו

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(באדיבות מכבי ת"א)
(באדיבות מכבי ת"א)
תחילת כתבה

עם חיסרון מספרי או בלעדיו, לא כך רצתה מכבי ת"א לפתוח את הקמפיין האירופי. אז נכון, היא אמנם לא ספגה ב-0:0 מול סוטייסקה ותוכל לסיים את העבודה בישראל - אבל היכולת החלשה, בלשון המעטה, הותירה לא מעט תסכול אחריה.

במונטנגרו, לעומת זאת, התסכול מגיע בצורה קצת אחרת. בתקשורת המקומית יצאו בתחושת החמצה והאמינו בשלב מסויים שבאמת אפשר להפתיע את הצהובים. "הקבוצה מניקשיץ' התנגדה בצורה מצוינת מול היריבה העדיפה והשיגה תוצאה טובה לקראת המשחק בישראל. היא נלחמה באומץ, אך ההימור להשיג ניצחון היסטורי לא צלח".

"לאנשי סוטייסקה יש על מה להתחרט" נכתב באתרים המקומיים, "הם לא הצליחו להגשים משאלתם אחרי המשחק המצוין. הקבוצה הישראלית לא שיחקה טוב במיוחד, לפחות לא כמצופה, כך שיש לסוטייסקה על מה להצטער".

"כבר מההתחלה אפשר היה לראות שהמשחק של שתי הקבוצות היה פתוח", המשיכו לנתח. "הקבוצה מנישקיץ' ביצעה כמה פעולות טובות, כשמחיאות הכפיים מהיציעים עודדו אותם לנוע בלי שום חשש מהיריבה הישראלית. בסוף המחצית הראשונה אף נשמעו קריאות 'אנחנו רוצים ניצחון' מהיציעים, מה שנראה כמו טירוף מוחלט אם היה נאמר לפני המשחק - בהתחשב בכך שמכבי הייתה פייבוריטית מוחלטת".

כהן. לא הרשים את התקשורת במונטנגרו (באדיבות מכבי ת"א)
כהן. לא הרשים את התקשורת במונטנגרו (באדיבות מכבי ת"א)
מעבר לתגובות