סרחיו ראמוס בספק לוויאריאל ולאינטר

קפטן ספרד נפצע בשריר הירך האחורי. גם וראן עלול להיעדר

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

פגרת הנבחרות ממשיכה לגבות קורבנות, והערב (שלישי) מי שהצטרף לרשימה הוא קפטן נבחרת ספרד וריאל מדריד, סרחיו ראמוס, שנפצע בשריר הירך האחורי במהלך ה-0:6 המוחץ על גרמניה.

זה קרה בשלהי המחצית הראשונה, אז ראמוס נפגע, ויצא בדקה ה-42 כשהוא מחזיק את שריר הירך האחורי, ובמקומו עלה מהספסל אריק גרסיה. הבלם לא היה הפצוע היחיד של ספרד במשחק, כשכבר בדקה ה-12 גם סרחיו קנאלס נפצע בשריר ופינה את מקומו לפביאן רואיס, ואין ספק שאופ"א תספוג לא מעט ביקורות על ההתעקשות לקיים את פגרת הנבחרות.

לצערה של ריאל מדריד, לא מדובר בבלם היחיד שלה שנפגע בערב, כאשר גם במשחק של צרפת נגד שבדיה, רפאל וראן הוחלף במחצית בקורט זומה. על פי הדיווחים בספרד, דידייה דשאן ביצע את החילוף בעקבות "בעיה קטנה" אצל בלם ריאל מדריד.

מדובר במכה קשה עבור לזינדין זידאן, שבשבוע קרוב מצפים לקבוצתו משחקים מאתגרים במיוחד מול ויאריאל בספרדית בליגה ונגד אינטר בליגת האלופות. שני הבלמים הבכירים שלו מצטרפים לרשימת נעדרים שכוללת את אדר מיליטאו, אדן הזאר וקאסמירו שחיוביים לקורונה, פדה ואלוורדה הפצוע, וגם לדני קרבחאל, אלברו אודריוסולה, נאצ'ו וכרים בנזמה שנמצאים בספק למשחק בשבת מול הצוללת הצהובה.

וראן וראמוס. מכה קשה לריאל מדריד (Getty)
וראן וראמוס. מכה קשה לריאל מדריד (Getty)
מעבר לתגובות