"דני זה ג'וקר, יקבל העונה 20 דקות למשחק"

מהמקום ברוטציה ועד השיפורים הנדרשים. בוושינגטון ניתחו

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

דני אבדיה כבר השלים את עונת הרוקי שלו, וכעת כשהוא כבר חווה דבר או שניים ב-NBA הוא יקווה להציג לראווה גרף התקדמות בעונתו השנייה בליגה הטובה בעולם ביחד עם וושינגטון וויזארדס, שחוותה קיץ עמוס בשינויים. בינתיים, בבירת ארה"ב נערכים לעונת 2021/22 ובפודקאסט "Locked On Wizards" ניתחו את מיקומו של הישראלי ברוטציה ואת הדברים המרכזיים שהוא צריך לשפר במשחק.

"דני הוא ג'וקר בגלל שהוא יכול לשמש כפליימייקר. סביר להניח שהוא ישחק סביב ה-18-20 דקות מהספסל", ניתחו בפודקאסט. "הוא יעלה מהספסל כפאוור פורוורד המחליף וינהל המשחק מהעמדה הזו. יש לו את הגובה ואת המימדים להגן גם על עמדה 3 וגם עמדה 4 אז אפשר לצפות ממנו להיות מגן ורסטילי".

ואיזה שיפורים אבדיה יהיה צריך לעשות כדי להרים את המשחק שלו? "הוא צריך לעבוד על הקליעה שלו לשלוש. כרוקי אתה רק מתרגל לקשת של ה-NBA אבל עכשיו זה צריך להשתפר, ואפשר להאמין שהוא גם ישתפר בזה. בכללי, יש לקוות לראות אותו משתפר בכל נושא הקליעה, גם מהעונשין, לשם הוא צריך להגיע יותר בלי קשר. הוא צריך להתחזק וליצור יותר מגע בדרך לסל, ליצור יותר לחץ על המגנים שלו. הוא גם חייב לעבוד על יד שמאל שלו, כולם יודעים כמה הוא מעדיף ללכת ימינה, זה מופיע בכל דוחות הסקאוטינג. יהיה לו טוב לעלות מהספסל, זה יעזור לו".

"חייב לשפר את הקליעה" (GETTY)
"חייב לשפר את הקליעה" (GETTY)