שפרד על תפקיד אבדיה: "ישחק כפליימייקר"

ה-GM של הוויזארדס התייחס לישראלי: "יקבל ביטחון מהספסל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

לאחר ששם מאחוריו את הפציעה מאשתקד, דני אבדיה יפתח בעוד כחודש וחצי את עונתו השנייה ב-NBA ביחד עם הוושינגטון וויזארדס כשיפגשו ב-20 באוקטובר את טורונטו רפטורס למשחק הראשון שלהם בעונת 21/22. הנציג הישראלי בליגה הטובה בעולם יקווה לצאת לדרך חדשה עם קבוצתו, שבקיץ החולף נפרדה מראסל ווסטברוק, אך צירפה לשורותיה את קייל קוזמה, קנטביוס קלדוול פופ, מונטרז הארל וספנסר דינווידי, כמו גם את אארון הולידיי.

בעקבות השינויים הרבים בסגל הקבוצה אבדיה צפוי למצוא את עצמו מחוץ לחמישייה הפותחת, וככל הנראה יעלה מהספסל. מי שהתייחס למעמדו החדש של הישראלי בקבוצה הוא ה-GM של הוויזארדס, טומי שפרד. "להוריד את דני לספסל יתן לו דווקא מעט יותר ביטחון, כך לפחות אני מאמין. כשהוא יעלה עם החמישייה השניה הוא יוכל לתפקד כפליימייקר", הסביר שפרד. "הוא יוכל להביא לידי ביטוי הרבה איכויות שהוא לא היה יכול להציג בשנה החולפת כשפתח בחמישייה. בכל אופן, הרוטציה אף פעם לא מקובעת. אין ספק שהוא יוכל להרוויח יותר דקות עם מהלך העונה".

ראש הקבוצה מבירת ארה"ב המשיך וניתח את מצבו של הישראלי: "אנחנו רוצים להתחיל להשיג ביטחון, זה תקף גם עבור דני אבל עבור כולם בלי קשר. אבדיה ורוי האצ'ימורה יעניק לנו הרבה איכויות לסגל בעונה הקרובה, הפציעה שהייתה לו אשתקד בלמה אותו מעט".

"הפציעה בלמה אותו" (GETTY)
"הפציעה בלמה אותו" (GETTY)