בכל זאת תגיע? הדרך של הוויזארדס לפלייאוף

לוושינגטון דרך נוחה משל היריבות. הפירוט והלו"ז בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

האם, כנגד כל הסיכויים, וושינגטון וויזארדס תגיע לפלייאוף ה-NBA? התסריט אמנם קשה, אבל אפשרי. הקבוצה של סקוט ברוקס (ודני אבדיה), שניצחה הלילה (בין שישי לשבת) 115:117 את ניו אורלינס, מוצאת את עצמה - 17 משחקים לסיום העונה - עם סיכוי להשתחל למשחקי ה"פליי אין", שעשויים להכליל אותה - למרות הכל - בין שמונת הגדולות של החוף המזרחי. לקראת הישורת האחרונה, הנה המצב של הוויזארדס:

ראשית, מה מחכה לוושינגטון? קודם כל, מפגש מול דטרויט בין שבת לראשון, ויומיים אחר כך משחק נגד אוקלהומה סיטי שסופרת תשעה הפסדים רצופים. לאחר ההפסד החמישי ברצף של שיקגו הלילה, וושינגטון עלתה למקום העשירי (שמקנה כרטיס כניסה לפליי-אין) לצדה ולצד טורונטו.

על פי המדדים המתקדמים מעבר לים, לוויזארדס יש את לוח המשחקים הרביעי הכי קל בכל ה-NBA. לטורונטו יש את לוח המשחקים הרביעי הכי קשה ולבולס את השמיני הכי קשה. יש לציין כי לאור המנוחות ששחקני הראפטורס מקבלים, הם יעדיפו לוותר על הכרטיס לפליי-אין למען בחירת דראפט גבוהה יותר. לו הפליי-אין היה נערך היום, מקום עשירי היה פוגש את אינדיאנה ולאחר מכן את המפסידה בין שארלוט למיאמי.

אלו הם 17 המשחקים שנותרו לוושינגטון עד סיום העונה הסדירה: דטרויט (ב), אוקלהומה סיטי (ב), גולדן סטייט (ב), אוקלהומה סיטי (ח), קליבלנד (ב), סן אנטוניו (ב), לייקרס (ב), קליבלנד (ח), דאלאס (ח), אינדיאנה (ב), מילווקי (ח), טורונטו (ח), אינדיאנה (ח), אטלנטה (ח), אטלנטה (ח), קליבלנד (ב) ושארלוט (ב).

מסתמן: יש סיכוי. ברוקס (getty)
מסתמן: יש סיכוי. ברוקס (getty)
מעבר לתגובות