"דני אבדיה בוושינגטון? בא לי לשבור את המסך"

אריאל בית הלחמי, מאמנו של היהלום בנבחרת העתודה, בראיון ל"5 באוויר": "הוא לא יכול להראות את היכולות שלו ליד שני גארדים אגואיסטים כאלה. זה מרגיז אותי. מקווה שהוא יעזוב בטרייד"

תגיות: דני אבדיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מעטים המאמנים שמכירים את דני אבדיה יותר טוב מאריאל בית הלחמי. האיש אשר תחתיו זכה אבדיה באליפות אירופה לנבחרות עתודה, עוקב בדאגה אחרי המצב בוושינגטון, ובטוח שבעיר הבירה מפספסים את הכישרון הישראלי שנבחר במקום התשיעי בדראפט.

"לפעמים אני מסתכל ומתחשק לי לשבור את הטלוויזיה. דני נפל לקבוצה שהכי פחות מתאימה לו", אמר בית הלחמי בראיון ל"5 באוויר", תכנית הרדיו של ערוץ הספורט, והוסיף: "הוא לא יכול להראות את היכולות שלו ליד שני גארדים אגואיסטים כאלה. זה מרגיז אותי, כי הם מפספסים אותו".

בית הלחמי מאמין כי הדרך לגרום לאבדיה לבוא ידי ביטוי היא בהחלפת הסיטואציה: "אני מקווה מאוד שיהיה טרייד שבו בראדלי ביל או ראסל ווסטברוק יעזבו, או שדני עצמו יעזוב ויילך למקום שידע לנצל את היכולות שלו. לקחת בחור צעיר כמו דני שהוא אמן ביכולת שלו ולפספס אותו, זה חבל מאוד".

"כל פעם כשדני אבדיה מוריד ריבאונד ומוסר להם כדי שהם יקבלו את ההחלטות, זה פחות נקודות לקבוצה", סיכם מאמן הפועל אילת, "כשהוא מוביל מתפרצת, זה תמיד יסתיים בנקודות. לעמוד בפינות ולחכות זה פספוס לכל הצדדים. אני בטוח שהוא ייצא מזה, ואני מקווה מאוד שיהיה טרייד עליו כדי שנוכל לראות את היכולות האדירות שלו".

"נפל לקבוצה שהכי פחות מתאימה לו" (GETTYIMAGES)
"נפל לקבוצה שהכי פחות מתאימה לו" (GETTYIMAGES)