לינוי אשרם: "רוצה להוכיח לבנות שהן יכולות לעשות הכל"

הספורטאית האולימפית מתכוננת לטוקיו: "מקווה שאמשיך כך"

עמרי מנהיים
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

פחות מחודש אחרי שזכתה באליפות אירופה בתחרות הקרב-רב, וכשברקע כבר מתדפקים על הדלת המשחקים האולימפיים בטוקיו, לינוי אשרם מעלה הילוך בהכנות. אבל בין אימון לאימון, היא גם מוצאת זמן להיות פרנזטורית.

אשרם נבחרה להוביל את קמפיין "אולווייז פלטינום" והיום (שני) קיימה את יום הצילום בתל אביב. "אני ספורטאית, מודה שמעולם לא חשבתי שאהיה ככה מול המצלמות", אמרה אשרם, "אבל אני שמחה להיות חלק מזה ולהוכיח לבנות שהן יכולות להצליח ולעשות מה שהן רק ירצו. זה מאוד מחמיא לי, זה מראה שעשיתי משהו גדול ושאנשים יכולים להזדהות איתי".

אבל אשרם, כאמור, כבר רואה באופק את טוקיו. היא ממילא נחשבת לאחת התקוות הגדולות ביותר של הוועד האולימפי הישראלי, קל וחומר לאחר אחרי הזכייה ההיסטוריה בקייב. "אני משתדלת לא להקשיב למה שאומרים ומשתדלת לא להסתכל על הלחץ מסביב", אמרה אשרם. "אני מבחינתי אמשיך להתאמתן עם איילת, המאמנת שלי, יחד ננסה להיות הכי מרוכזות ומפוקסות עד האולימפיאדה. יש הרבה אנשים מאחוריי שרוצים ועושים הרבה כדי שאצליח".

הזכייה ההיא של אשרם הייתה חלק מתקופה נהדרת של ספורט האולימפי הישראלי, שייצר אלופי אירופה גם בג'ודו ושייט. "הרבה ספורטאים חזרו עם הצלחות וזה נהדר", סיכמה אשרם. "זה אחד החודשים המוצלחים בספורט הישראלי ואני שמחה שהספורטאים ממשיכים ומוכיחים את עצמם בכל תחרות. מקווה שזה רק ימשיך ככה".

אשרם. עם הפנים לטוקיו (GETTY)
אשרם. עם הפנים לטוקיו (GETTY)
מעבר לתגובות