זהב לאשרם בחישוק ובסרט, 3 מדליות לזליקמן

סיום טוב למתעמלות בגביע האתגר. כסף וארד לנבחרת הקבוצתית

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

גביע האתגר ברומניה הגיע ליומו האחרון, והנבחרת הישראלית בהתעמלות אומנותית המשיכה במומנטום ורשמה יום גמרים מוצלח: לאחר שהוכרזה אמש כאלופת הקרב-רב, זכתה היום לינוי אשרם בשתי מדליות זהב נוספות - בתרגיל החישוק (23.400 נקודות) ובתרגיל הסרט (22.250 נקודות). בנוסף, זכתה אשרם גם במדליית כסף באלות (22.050 נקודות) ובמקום הרביעי בכדור (21.650 נקודות).

ניקול זליקמן, שעמדה אתמול לצד אשרם על פודיום הקרב-רב וקיבלה את מדליית הארד, הוסיפה 3 מדליות ארד אישיות לאוסף: בתרגיל החישוק (22.350 נקודות), בתרגיל הכדור (22.300 נקודות) ובסרט (20.000 נקודות). בגמר האלות סיימה זליקמן חמישית עם 20.350 נקודות.

הנבחרת הקבוצתית, שאתמול זכתה במדליית הזהב בקרב-רב, סיימה גם היום עם שתי הופעות על הפודיום: הנבחרת זכתה במדליית הכסף על התרגיל המעורב (26.350 נקודות) ובמדליית הארד בתרגיל הכדורים (25.250 נקודות). הנבחרת הקבוצתית כוללות את שי בן רובי, בר שפוצ׳ניקוב, אופיר דיין, יאנה קרמרנקו, ליזי אלעד, נטלי רייץ, קארין וקסמן, אשר מאומנות ע"י אירה ויגדורצ׳יק, רחלי ויגדורצ׳יק ונועה קדוש.

מאיגוד ההתעמלות נמסר: "לא יכולנו להיות שמחים יותר מתוצאות תחרות גביע האתגר ברומניה, התקווה הושמעה באולם התחרות לא פחות מארבע פעמים ועל פודיום אחד ראינו שתי נציגות כחול- לבן. עבורנו מדובר בתחרות הכנה חשובה והמשלחת הישראלית עשתה בה חיל. אנחנו גאים ומאושרים, אבל בעיקר עם הפנים קדימה. נמשיך לעבוד קשה לקראת אליפות עולם".

אלה סמופלוב, המאמנת של ניקול זליקמן, מסרה בסיום תחרות הקרב-רב: "בשבילנו זו היתה תחרות הכנה מצוינת לקראת אליפות עולם ואני רוצה להודות על התמיכה והתנאים שמספקים לנו באיגוד. לניקול היתה תחרות יציבה ומצוינת, שבה ביצעה ארבעה תרגילים טובים, וזה מה שהמתעמלות יצטרכו לבצע בשביל להשיג את הקריטריון. ניקול הוכיחה שהיא יכולה לעשות את זה, אני גאה בה מאוד על ההישג, ובכלל בהישגים של המשלחת הישראלית. זה כבוד גדול לישראל".

זליקמן. מוכנה לאליפות העולם? (Getty images)
זליקמן. מוכנה לאליפות העולם? (Getty images)
מעבר לתגובות