אליפות אירופה: ארבעה גמרים לישראל

דולגופיאט עלה מהמקום הראשון בקרקע. שטילוב ישתתף בקרב רב

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
דולגופיאט. ינסה לשחזר את ההצלחה מהאליפות הקודמת (איגוד ההתעמלות)
דולגופיאט. ינסה לשחזר את ההצלחה מהאליפות הקודמת (איגוד ההתעמלות)
תחילת כתבה

אליפות אירופה בהתעמלות מכשירים נפתחה היום (רביעי) בשצ'צין פולין עם מוקדמות הגברים. שישה נציגים ישראלים נכנסו למעגל התחרות, כשבמוקד העפלה לארבעה גמרים: ארטיום דולגופיאט העפיל לגמר הקרקע, אלכס שטילוב העפיל לשני גמרים: קרקע וקרב רב, ואילו אנדריי מדבדב עלה לגמר הקפיצות.

דולגופיאט, סגן אלוף אירופה בגמר הקרקע, העפיל לגמר מהמקום הראשון אחרי שזכה לציון 15.366 (דרגת קושי: 6.4, ביצוע: 8.966), והוא כמובן ינסה לשחזר את העמידה על הפודיום גם השנה.

אלכס שטילוב העפיל לגמר הקרקע מהמקום השביעי, בזכות תרגיל עליו קיבל את הציון של 14.566 (דרגת קושי: 5.9, ביצוע: 8.666). כידוע, שטילוב בן ה-32 זכה בלא פחות משבע מדליות באליפות היבשתית בתרגיל הקרקע. המתעמל הוותיק המשיך את התחרות הטובה, ועלה גם לגמר הקרב רב, אליו הוא הגיע מהמקוום העשירי הכללי, עם ציון כולל של 82.265 על ששת המכשירים. ביום שישי יערך גמר הקרב רב, ואילו גמר הקרקע בשבת.

מדבדב קיבל על הקפיצה הראשונה שלו ציון של 14.633 נקודות, ואילו על השנייה 14.433 נקודות. הציון הממוצע של 14.533 העניק לו את המקום השישי הכללי, אך היות ויש לפניו ארבעה מתעמלים רוסים ורק שניים מכל מדינה יכולים להשתתף בגמר, הוא למעשה עלה לגמר מהמקום הרביעי. מדבדב תפס מקום של קבע בגמר היבשתי בשנים האחרונות והפעם יקווה למדליה. גמר הקפיצות יערך ביום ראשון.

לא עוצר גם בגיל 32. שטילוב (איגוד ההתעמלות)
לא עוצר גם בגיל 32. שטילוב (איגוד ההתעמלות)
מדבדב. יצליח להפתיע? (איגוד ההתעמלות)
מדבדב. יצליח להפתיע? (איגוד ההתעמלות)
מעבר לתגובות