הולאנד ואמבפה בטופ: ציוני השחקנים ב-FUT

צפו: הקלף המטורף של כוכב סיטי, השדרוג של ויניסיוס ובלינגהאם והטובה בנשים

מערכת אתר ערוץ הספורט
שנה גודל פונט א א א א

חודש ספטמבר הגיע ואיתו גם החגיגה הגדולה של EA. השם פיפ"א כבר לא איתנו, EAFC ייצא ממש בעוד כשבוע וחצי וכעת גם הציונים נחשפים. אחרי ההדלפות, חברת המשחקים פרסמה את 24 השחקנים הטובים ביותר והשלושה שמעל כולם הם ארלינג הולאנד, קיליאן אמבפה וקווין דה בריינה.

הולאנד, שיככב על העטיפה של המשחק החדש, קיבל כמובן את הציון הגבוה ביותר - 91 וכמוהו גם אמבפה ודה בריינה. הולאנד קפץ שלוש נקודות דירוג בזכות עונת הבכורה המטורפת במנצ'סטר סיטי בה קרע רשתות וזכה איתה בטרבל, בעוד השניים האחרים נותרו עם ציון דומה לעונה שעברה.

שחקנים נוספים שנחשפו הם ויניסיוס ג'וניר, שקפץ גם הוא שלוש נקודות ברייטינג ל-89, וירג'יל ואן דייק שירד מ-90 ל-89 ויונג מין סון שירד ל-87 מ-89. ג'וד בלינגהאם קפץ שתי נקודות דירוג מ-84 ל-86 וסביר להניח שזה לא יהיה הציון הגבוה ביותר שלו בעתיד.

מלבד זאת, נחשפו ציונים של מספר נשים. קשרית ברצלונה אלכסיה פוטייאס, קיבלה את הציון הגבוה ביותר מבין הנשים שעומד על 91, סמנת'ה קר מצ'לסי קיבלה רייטינג של 90 ואייטנה בונמאטי, חברתה של פוטייאס לקישור ברצלונה, קיבלה גם היא 90.

ליאו מסי וכרים בנזמה ירדו בנקודת רייטינג אחת ל-90, בעוד הארי קיין קפץ ל-90 אחרי שבעונה שעברה היה 89. וירג'יל ואן דייק מוחמד סלאח צנחו ל-89 (נקודת רייטינג אחת משנה שעברה) ואת רשימת מועדון ה-89 נועלת חלוצת ליון אדה הגרברג.