לא רק נשים וגברים יחד: חידושי האולטימייט

צפו: שדרוגי שחקנים במהלך העונה, ווקאאוט כפול ויכולות מיוחדות. הכל פה

מערכת אתר ערוץ הספורט
שנה גודל פונט א א א א

אוגוסט הוא בדרך כלל החודש בו ב-EA חושפים פרטים על משחק הפיפ"א החדש ולרוב אין שינויים מרחיקי לכת, אבל השנה המשחק האהוב בדרך למהפכה של ממש. מלבד שינוי השם שיהפוך אותו ל-EA FC בשל ההתנערות מארגון פיפ"א, היום (רביעי) נחשפו פרטים רשמיים בנוגע למוד המשוחק ביותר - האולטימייט טים. השינויים המלאים לפניכם.

בראש ובראשונה, הסוף לשמועות הגיע: תהיה אפשרות לבנות קבוצות עם נשים וגברים יחד. הכימיה של השחקניות תסתנכרן גם עם הגברים. למשל: חלוצת צ'לסי סמנת'ה קר מקבלת נקודות כימיה אם נמצאים בקבוצה שחקני צ'לסי נוספים כמו ריס ג'יימס. יהיו גם קלפי אייקוניות וגיבורות, ממש כמו בגברים.

תוספת מעניינת במיוחד היא ה"אבולושנס". מעכשיו, אפשר לקחת את השחקנים האהובים עליכם ולשדרג אותם לאורך השנה בעזרת השלמת משימות ספציפיות. בטריילר עצמו נלקח לדוגמה יוסופה מוקוקו, שמתחיל את המשחק עם רייטינג 77 ומשתדרג בהתאם למשימות שהשחקן משלים, כמו 20 מסירות במשחק וכו'.

פתיחת חבילות: אנימציה חדשה הוצגה לווקאאוט ובנוסף ישנה אפשרות לווקאאוט של שני שחקנים. למשל: אם יש בחבילה אחת את יונג מין סון וארלינג הולאנד, שניהם יוצגו יחד בווקאאוט.

עיצוב חדש של כרטיסי השחקן: הנתונים יהיו מעכשיו בשורה אחת בתחתית, עם לוגו הליגה בנוסף לקבוצה וללאום. מלבד זאת, בצד שמאל של הקלף יופיע סמל המייצג את היכולת המיוחדת של שחקנים מסויימים. בסרטון ניתן לראות שלוויניסיוס ג'וניור יש לוגו של טיל שאומר שהוא בעל היכולת "Quick Step".

סגנון שחקן: יכולות מסויימות של שחקנים יתורגמו במשחק עצמו ויתנו להם תוספים בהתאם למעלות שלהם. ארלינג הולאנד, לו יש עוצמת בעיטה יוצאת דופן, יציג אותה גם במשחק.

שינוי עמדה: בניגוד לשנים האחרונות, לא יהיה צורך בקלף על מנת לשנות את העמדה. שחקנים להם יש עמדות משניות יעברו אליהן אוטומטית כשתשימו אותם בעמדה שלהם.

עוד תוספות: מסכי המשימות השתפרו ונותנות לשחקנים יותר הבנה בנוגע למשימות שהם צריכים להשלים, ישנו גם ניווט מהיר בין המסכים וסוף כל סוף תהיה אפשרות לקבל בבת אחת את כל הפרסים מהמשימות שהשלמתם.