להריח את הדשא: פיפ"א 23 עם טריילר חדש

הפעם עם דגש חזק על שיפורים וזיואלים וחווית משחקיות מציאותית

תגיות: גיימינגפיפא 23

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

הערב חברת EA נתנה הצצה החדשה כיצד יתנהלו משחקי הכדורגל בכותר הקרוב שלהם, פיפ"א 23. בטריילר, ענקית הגיימינג מפרטת על השיפורים הגרפיים שיהיו במשחק. לדברי המפתחים, כל אחד מהשינויים הללו אמור לעזור למשחק להרגיש כאילו אנחנו צופים ומשחקים במשהו אמיתי. מאיכות דשא מפורטת ומציאותית, ועד סביבת אצטדיון אותנטית. הנה כל השינויים שנעשו כדי להביא לנו את משחק פיפ"א הכי מציאותי עד היום.

הפעילות על המגרש תהיה הרבה יותר מציאותית השנה, עם "מערכת" דשא חדשה אשר נמעכת, מתפרקת, ונחתכת לאורך זמן על ידי השחקנים או הכדור. שחקני אשר יחליקו לכדור או כדי לחגוג שער ישאירו סימן בולט להמשך המשחק.

הצל של השחקנים וכל סביבת האצטדיון תהיה יותר מציאותית. EA נתנה עבודה מיוחדת על מערכת ההצללה במגרש, וחיזקה אותה כדי שהתוצאה תיתן את ההצללה המציאותית ביותר. שיפור זה יהיה זמין רק לדור הקונסולות החדש תחת מנוע ה-Hypermotion 2 החדש.

עוד נחשף בטריילר שלראשונה במשחקי פיפ"א שופטות יתווספו למשחק, מה גם שיאפשר לשחקנים להתאים אישית את הוספתן לכל משחק. גם הקהלים באצטדיונים יקבלו שיפור גרפי השני. יותר אוהבים אינדיבידואלים, סוגי גוף שונים, ועוד שיפורים כדי לעזור להם להיראות מגוונים יותר.

עוד שינוי מעניין, שיוכל להשפיע רבות על חווית המשחק שלנו היא, צילום המשחק. בין אם זה בשידורים חוזרים ובין אם מדובר בהגדרות עבור קטעים קבועים, התווספו זוויות מצלמה חדשות כדי לגרום לשפר את חווית המשחק של השחקן.

פיפ"א 23 ישוחרר ביום שישי, ה-30 בספטמבר. עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, למחשב האישי ולנינטנדו סוויץ'. אלו שיזמינו את משחק הכדורגל מראש, יקבלו גישה מוקדמת למשחק שלושה ימים לפני תאריך ההשקה.

מעבר לתגובות