קבלו את קונסולת ה-NFT הראשונה בעולם

ה-Polium One תצא בסוף 2024 ותכלול משחקים בלעדיים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

טרנד הקריפטו וה-NFT הפך להיות דיי לא יציב בחודשים האחרונים. מחירים המטבעות בירידה, גם קניות NFT כבר לא חזקות כמו שהיו לפני מספר חודשים. עם זאת חברות מסוימות הקשורות לתחום עדיין מנסות את מזלן בכל הנוגע לשוק זה, כך שלא יפתיע אף אחד שחברה אחת הרימה את הכפפה ופיתחה את קונסולות ה-NFT הראשונה בעולם. ה-Polium One היא קונסולה חדשה המתמקדת במשחקי Web3. למרות שהציבור יצטרך לחכות עד 2024 עד השקת הקונסולה. משקיעי פוליום NFT יהיו הראשונים ליהנות ממנו. עם זאת, גיימרים לא נלהבים מדי מהרעיון הזה.

כפי שצוין באתר הרשמי של החברה, ה-Polium One היא קונסולת המשחקים הייעודית Web3 הראשונה בעולם. אין עדיין פרטים טכניים זמינים. עם זאת, המפרט של הקונסולה מבטיח רזולוציית וידאו באיכות 4K עד 120 פריימים בשנייה וגם תמיכת בטכנולוגיית ה-Ray Tracing של חברת נבידיה. על Polium One, סוחרי NFT יקבלו ארנק מטבעות קריפטוגרפיים, חנות אפליקציות בלוקצ'יין להורדות ואפילו סורק טביעות אצבע המשולב בבקר להגנה נוספת. תכונות נוספות כוללות משוב הפטי, משטח מגע ומתג המוקצה לחנות, יגיעו עם השלט הדיי "פלייסטיישני".

Grit, משחק באטל רויאל המבוסס על סביבת המערב הפרוע, שזכה במקום בחנות המשחקים של אפיקץ. הם חלק מהמיזמים המוזכרים בעמוד הרשמי של Polium One בכל הנוגע למשחקים. חשבון הטוויטר הרשמי של Polium מבהיר שהוא יציע גם משחקים ידועים וגם משחקים חדשים שפותחו רק עבור Polium One. על פי הדיווחים, כל אחד מהם יהיה בנוי על בלוקצ'יין.

בנוסף לכל, בעוד שהקונסולה בכלל לא קרובה להגיע לחנויות. החברה קיבלה ביקורת על הלוגו שלה שנראה דומה לקונסולה פופולרית אחרת, ה-GameCube של נינטנדו. פוליום אמרה שהיא לא העתיקה את הלוגו, ושחברות רבות משתמשות בעיצובים דומים. עוד נמסר כי פוליום עובדים על לוגו חדש ומקורי

לבסוף נמסר כי, הקונסולה צפויה להיות מוכנה תוך מספר חודשים, ברגע שזה יקרה, הם יתחילו להנפיק NFTs המעניקים גישה ל-Polium One. הם מבטיחים שרק מי שמחזיק באישורים הללו יוכל לרכוש את המערכת בשנת 2024. על פי תחזיות החברה, יתר המשתמשים יוכלו לשים עליה את ידם ב-2025.

מעבר לתגובות