שיתוף פעולה חדש בין חברת וולוו ל-Epic Games

יצרנית הרכב תשתמש במנוע הגרפי Unreal עבור דור הרכבים החשמליים חדש

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
קרדיט - Volvo
קרדיט - Volvo

לפי דיווח חדש, חברת ווולוו הודיעה השבוע על שיתוף פעולה מסקרן עם חברת הגיימינג, Epic Games כדי להשתמש במנוע Unreal Engine שלה כדי לעזור ליצרנית הרכב, לעצב ולפתח את כלי הרכב החשמליים מהדור הבא שלה.
יצרנית הרכב השוודית מתכננת להכניס טכנולוגיה פוטוריאליסטית למכוניות כדי לייצר גרפיקה באיכות גבוהה בתוך תא הנוסעים. בנוסף, וולוו אמרו שהם ישתמשו במנוע Unreal Engine כדי לפתח ממשקים מיוחדים ונוחים לשימוש, במיוחד לרכבים החשמליים שלה. שיתוף הפעולה הזה הופך את וולוו ליצרנית הרכב האירופית הראשונה שהשתמשה במנוע גרפי של אנריל. טכנולוגיה זו מתמקדת בעיקר במודול מידע הנהג, אחד מהצגים בתוך תא הנוסעים, אשר יספק לנהג מידע רלוונטי ותכונות אינפורמציה.

חברת הרכבים גם רוצה לחקור גבולות חדשים לאירוח ובידור נוסעים ברכביה. כידוע רוב הרכבים החשמליים (וגם לא) מגיעים עם מערכות מחשוב יחסית מתקדמות. למשל בטסלה כבר אפשר לשחק משחקי מחשב, גם מספר כותרים שדורשים דיי הרבה יכולת מהחומרה. חלק מהמסכים הולכים וגדלים, חלק הולכים וקטנים - התעשייה נמצאת בצומת דרכים, כמו גם יצרנים שנראים מפוצלים בהעדפותיהם. מלבד גודל המסך, איכות הגרפיקה תופסת מקום חשוב מאוד עם הדמיות מציאותיות המועדפות בבירור על ידי הנהגים והנוסעים.  אנימציות ומעברי מסך עומדים להפוך לחלקים ויתר מה שהופך את חווית המכונית החשמלית למיוחדת עוד יותר. לפחות ממה שנמסר עד כה, פורטנייט לא יהיה זמין לשיחוק במכוניות וולו, זה לא כזה מחשב.

את התוצאות של שיתוף הפעולה הזה על הדגמים החדשים של הקרובים של וולוו, נראה אחרי שהחברה תכריז עליהם במהלך השנה הקרובה. דגמי הרכבים החשמליים של וולו הם הראשונים בתוכנית הגדולה של החברה לעבור ליצור חשמלי בלבד עד שנת 2030.

קרדיט - Volvo
קרדיט - Volvo
מעבר לתגובות