חודש אחרי ההכרזה PUBG חינם להורדה מהיום

הכותר יציע שתי חבילות, בסיסית ובחינם, ובתשלום עם כל מצבי המשחק זמינים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אם תמיד רציתם לנסות את PUBG: Battlegrounds, אז חדשות טובות, משחק הבאטל רויאל מגוף ראשון הופך להיות חינם להורדה ולשיחוק למחשב ובקונסולות מהיום. לפני כחודש במהלך ההייפ סביבת טקס משחקי הגיימינג של שנת 2021, מפתחת המשחק  PUBG Corporation, הודיעה כי הכותר יהפוך לחינמי בתחילת שנת 2022. 

הכותר היה בתשלום מאז שהושק לראשונה ל-Early Access ב-Steam בשנת 2017. עכשיו שהמשחק בחינם, שחקנים חדשים שלא רוצים לשלם, יתחילו עם חשבון בסיסי אשר, על פי צוות PUBG, נותן לשחקנים גישה לרוב תכונות המשחק, אך יפספס כמה פיצ'רים מעניינים. המשחק זמין להורידה תחת פלטפורמות Steam, והחנויות של סוני ומיקרוסופט בקונסולות.

בעוד ששחקנים מזדמנים יוכלו לשחק בשרתי המשחק הקז'ואליים מתי שהם רוצים, גיימרים שירצו לשחק במצבי הדירוג של PUBG יצטרכו לשלם עבור מצב תחרותי זה. לשחקנים אשר רוצים את חווית ה-PUBG המלאה, יצטרכו לשלם תשלום חד פעמי של $12.99 עבור Battlegrounds Plus. שחקנים שכבר קנו את המשחק לפני המעבר ל-free to play יראו את החשבונות שלהם משודרגים אוטומטית ל-Battlegrounds Plus, ויקבלו חבילת תגמולים בשם PUBG - Special Commemorative Pack.

חשוב לציין כי מכיוון שהשרתים עוברים תחזוקה לפני המעבר ל-free to play, ייתכן שיהיו כמה בעיות במהלך העדכון. אם נתקלתם בבעיות בשרתים המשחק בזמן התחברות או בזמן משחק, כנראה שהם תחת שדרוג והם אינם פעילים באותו זמן בדיוק, עדיף לבדוק שוב מאוחר יותר.

"PUBG היה המשחק הראשון בז'אנר הבאטל רויאל, וגדל לאחד ה-IP's הגדולים בעולם. זה הזמן המושלם לעבור ל-F2P ולקבל שחקנים חדשים בברכה למשחק", אמר מנכ"ל Krafton, צ'אנגהאן קים. "המשחק גדל באופן משמעותי מאז שהכנסנו אותו ל-Early Access לפני כמעט חמש שנים, ואנחנו מאמינים שזו אחת החוויות הטובות ביותר במשחקים. בין אם שמונה המפות הייחודיות, התכונות המתעדכנות כל הזמן או הפעלת השותפים המרתקים במשחק, המעבר ל-F2P הוא הצעד הבא בדרכנו להרחבת טווח ההגעה של PUBG IP עם תוכן חדש ששחקנים חדשים ומנוסים יאהבו".

PUBG: Battlegrounds, שלדברי Krafton מכר יותר מ-75 מיליון עותקים, עדיין פופולרי מאוד. בכל רגע נתון במהלך החודש האחרון, יותר מ-350,000 אנשים בממוצע שיחקו את המשחק ב-Steam בלבד. כנראה אחרי שהמשחק יהיה בחינם, המספרים שלו יתחרו בטופ של סטים, עם Dota 2 ו -CSGO שנמצאים מעליו.

 

 

מעבר לתגובות