צפו: טריילר ראשון לפוטבול מנג'ר 2022

בנוסף סגה הכריזה על יום השקה ושיתוף פעולה עם מיקרוסופט

ניר אימבר
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבהSEGA ו- Sports Interactive הכריזו על החלק האחרון בסדרת משחקי הווידיאו של סימולציית ניהול הכדורגל שלהם, Football Manager 2022. הכותר החדש ישוחרר ב-9 בנובמבר, ולהלן תוכלו למצוא את הפרטים הראשונים שלו. עם חלון העברות קיץ שובר קופות שראה כוכבים כמו ליאונל מסי וכריסטיאנו רונאלדו מחליפים מועדונים, אוהדי סימולציית הניהול ללא ספק לא יכולים לחכות כשהמשחק ייצא בעוד חודשיים.

בנוסף להיותו זמין על המחשב האישי, FM22 יחזור גם ל- Xbox, עם פרטים אודות תכונות חדשות שיאושרו בשבועות הקרובים. ממה שכן ידוע לנו הוא שהכותר חדש ישוחרר באותו יום למחשב האישי וכמו כן לקונסולת האקס בוקס דרך שירות מנוי הגיים פייס של מיקרוסופט. לשחקני המחשב האישי תהיה את האפשרות לקנות את משחק דרך פלטרפורמת סטים או אפיק. 

השנה לפי המסתמן, FM22 לא יגיע לקונסולות הפלייסטיישן. מנכ"ל חברת  Sports Interactive, מיילס ג'ייקובסון התייחס לזה לפני מספר חודשים  ואמר אז: "החברים שלנו באקס בוקס ביקשו שנחזור לקונסולה במשך שנים. בסוף גם פוטבול מנג'ר 19 ו-20 מצאו את עצמם בשירות ה-Game Pass של מיקרוסופט במחזור הנוכחי. עכשיו גם פוטבול מנג'ר 21 יהיה נוכח בשירות. סוני לא ביקשו מאיתנו". נראה כי סוני לא חזרו אליהם עם תשובה.

הגרסה הניידת של המשחק, עבור מערכות ההפעלה של iOS ו- Android, תחזור גם היא ותהיה זמינה ב -9 בנובמבר. פרטים אודות Football Manager 2022 Touch, וגרסת Nintendo Switch של המשחק, אמורים להיחשף בהמשך החודש.