כוכב מנצסטר יונייטד רכש קבוצת eSports

ג'סי לינגארד רכש קבוצת Rainbow Six Seige ויכניס אותה תחת המותג האישי שלו

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבההכדורגלן הבריטי של מנצ'סטר יונייטד, ג'סי לינגארד רכש את Audacity Esports,  קבוצת Rainbow Six Siege המתחרה כיום בליגת Ubisoft בבריטניה ובאירלנד. הקבוצה המתחרה כיום בשם הזמני, Team JLE, תמותג מחדש ל- Jlingz Esports ותתחרה בעונה הקרובה עם שם זה.

הקבוצה מתמחה במשחקים תחרותיים ב- Rainbow Six Siege של יוביסופט - משחק יריות בגוף ראשון אסטרטגי (FPS), בו משחקות קבוצות בסביבת טקטית ומציאותית.
המרכיב הטקטי הנוסף מבדיל אותו מהמתחרים שלו בספורט האלקטרוני כמו קול אוף דיוטי שמשחקיו מבוססים על חוויית ה- FPS המסורתית יותר.

כוכב יונייטד מסר כי הוא "שמח סוף סוף לצלול לעולם התחרותי של קבוצות ה-eSports, ולהוסיף קבוצות משלי למותג האישי שלי , Jlingz. זה מדהים. ל- Esports יש הכל בשבילי - זה מהיר ותחרותי, הקהילה מדהימה והיה נהדר לקבל את התמיכה של Ubisoft גם במסע הזה"

יוביסופט עצמה גם החליטה להשתתף בחגיגה זו וכמו גם יצאה עם הצהרה בקשר לרכישה זו: "אנו שמחים לקבל את ג'סי ומצפים למישהו שיודע הכל על התחרות ברמה הגבוהה ביותר שיביא את מומחיותו לסצנה הבריטית והאירית".

לינגארד מצטרף לכדורגלנים בריטים אחרים שהחליטו להיכנס לעולם הגיימינג התחרותי, כולל כריסטיאן פוקס, דומיניק קלברט-לוין, חברו לקבוצה של לינגארד הארי מגווייר ואחרים.