מה ביקש כבר? תנו לו GTA6!

מעריץ הפריע לתכנית בשידור חי רק כדי לשאול שאלה קריטית

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבהGTA V שיצא בשנת 2013 ומאז כבש את העולם וממשיך לכבוש עם יותר מ-150 מיליון עותקים שנמכרו מאז יום ההשקה על מגוון רחב מאוד של קונסולות ומכשירים שונים אשר קיבלו תמיכה למשחק לאורך השנים.
רוקסטאר כידוע, אוהבת להשאיר את הקלפים קרוב לליבה, בלי לעשות רעש ובלי להוציא סתם מידע לא נחוץ בקשר לאם המשחק הבא מתקרב אלינו או שיש עוד שנים עד שיצא. מעריץ אחד (או מטורף אחד) החליט שנמאס לו והוא רוצה את התשובות עכשיו

שידור חי של השעשועון החי הגרמני Schlag den Star,  נקטע לפני כמה ימים כשצעיר פרץ לבמה ודרש מידע אודות הכותר הבא של רוקסטאר GTA 6, דווקא ממישהו, מארח התוכנית, ​​שאין לו שום קשר לא לרוקסטאר וכמובן שלא ל-GTA6.

בקליפ רואים את הגבר פשוט יורד מאזור הישיבה של הוצפים אל צמד המנחים, קוטע את שיחתם וצועק, "מה שאני רוצה לדעת זה איפה לעזאזל GTA6?!, אני חיכיתי 8 שנים למשחק הזה!". לאחר דיאלוג קצר בין הגבר למנחה התוכנית, הורחק הגבר על ידי כוחות הביטחון של התוכנית.

כמובן שכל הסצנה הזאת גרמה לרעש עצום ברשת לאורך הימים האחרונים, כבר עכשיו צצים כל מיני קונספירציות לגבי הידע של מנחה התוכנית בקשר ל-GTA, לחברה שמחזיקה בזיכיון ועוד.
ברור שאי אפשר לומר, אבל אולי כדאי להוריד את כובע נייר הכסף לרגע כדי להכיר בכך שזה כמעט לא יוצא דופן שמישהו שיחק באחד ממשחקי הווידאו הגדולים והמוכרים ביותר בעולם.

מבחינת GTA 6 ותאריך השחרור, פשוט צריך להמתין בסבלנות. רוקסטאר היא אחת החברות האחרונות בתעשייה היום שבאמת לוקחת את הזמן כדי לשחרר משחק בצורה הטובה ביותר כדי להשקיע איפה שחשוב, כמובן שאף חברה לא חפה מטעויות.

המשחק הקודם בסדרה, GTA 5 מקבל בקרוב גרסה חדשה לדור הקונסולות החדש כך שלא נראה כי רוקסטאר ששה להוציא את המשחק החדש כל עוד הכותר הקודם ממשיך לעמוד על שלו ועדיין למשוך מיליוני שחקנים כל שנה.