משחקי הפלייסטיישן פלוס לחודש אוגוסט נחשפו

טניס, פרחים נגד זומבים ובאטל רויאל מסקרן

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבהמשחקי חודש אוגוסט למנויי שירות הפלייסטיישן פלוס נחשפו באתר החברה. תחילת כל חודש משחררת סוני מספר משחקים חינמיים דרך שירות הפלייסטיישן פלוס שבו יש למנויי השירות אפשרות להגדיל את מבחר המשחקים בקונסולה הם משתמשים (או שתיהן).
רשמית המשחקים תהיה זמינה עד ה-6 לספטמבר, כמו כן חלוקת המשחקים כוללת כשני משחקים לפלייסטיישן 4 ואחד לדור החדש.


החל מה-3 באוגוסט יוכלו משתמשי הפלייסטיישן 4 ו-5 להוריד בחינם את Hunter’s Arena: Legends, משחק הבאטל רויאל בו מתחרים 30 שחקנים אחד נגד השני או נגד אויבים ממחושבים בעידן יבשת אסיה הוותיקה.
המשחק דורש מיומנות גבוהה וכישרון כדי להצליח בו, עם יכולות מיוחדות הדורשות זמני ביצוע מושלמים על מנת להצליח בקרבות, בנוסף המשחק מציע כ-17 דמויות הניתנות לשיחוק.

המשחק הראשון החודש שבלעדי לפלייסטיישן 4 הוא,  Tennis World Tour 2, כותר ההמשך שיצא בשנת 2020 מציע סימולציית טניס מקצועית דרך מצב האונליין או באופן מקומי נגד חבר, כמו כן המשחק מאפשר לייצור את הספורטאי שלכם ואיתו לאתגר את אגדות הטניס במשחק במצב העלילה.
המשחק הנוסף הוא, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, כותר ההמשך של  EA תחת סדרת Plants vs. Zombies הוותיק שמציע מצבי משחק קבוצתי עם 23 דמויות שונות וגם יכולות לשחק במשחק חצוי (Split Screen), פיצ'ר שלאט לאט נעלם מעולמנו.


 

מעבר לתגובות