מזל טוב: מקס פיין חוגג 20 שנה

הפנים והקול של הדמות מתאחדים לברכת יום הולדת מגניבה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבהמקס פיין חוגג 20 שנה בתעשייה. כן כן, המשחק שיצא ב-23 ביולי 2001, והביא לנו את אפקט הבולט טיים ואת אחת הדמויות המוכרות ביותר בעולם הגיימינג.
מפתחת החברה Remedy Entertainment, הידועה בין השאר עקב Alan Wake או משחקה האחרון, קונטרול, פרסמה ציוץ בטוויטר החוגג יום הולדת לסדרת המשחקים הוותיקה

Remedy הפתיעה את מעריצי הסדרה עם וידאו מיוחד בכיכובם של סאם לייק, מנהל הקריאייטיב ב-Remedy "והפנים" האמתיות של מקס פיין, וכמו כן המדובב דמותו של מקס, ג'יימס מקאפרי.
לברכת היומולדת לייק ומקאפרי הודו לכל מי שעבד על המשחקים הללו וכמובן גם למעריצי הסדרה לדורותיהם. בנוסף, לייק הלביש את עצמו בבגדי הדמות בעוד שמקאפרי קריין את ברכת היומולדת בצורה המקס פיינית  האפלה שלו עם דיאלוג שנשמע כאילו נלקח מהמשחק עצמו, זה היה מושלם.

מקס פיין המקורי שיצא ב2001 למחשב זכה להצלחה מסחררת ואחר זאת הוליד עוד שני המשכים שלא זכו להגיע לאותה רמה של פופולריות והצלחה כמו בכותר הראשון בסדרה. לאחר מכן עוד היה ניסיון עם יציאת הסרט בכיכובו של מארק וולברג. הסרט לא במפתיע היה אכזבה ונוסף נחל כישלון בקופות.
מאז הזיכיון במשך כמעט עשור ולא נראה כי יש לרוקסטאר או לרמדי עניין בלהחזיר אותו לחיים, אולי ברכת יום הולדת פעם בשני עשורים.

מעבר לתגובות