צפו: קונאמי חושפת את eFootball

מיתוג מחדש לשם המשחק וללא תשלום

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

קונאמי הכריזה כי המשחק הבא בסדרת הכדורגל הוותיקה יהיה חינם להורדה. השם פרו אבולושן סוקר יעלם לראשונה אחרי 20 שנה מאז יציאת המשחק הראשון בשם זה.
הכותר החדש יקרא פשוט eFootball, נבנה מחדש לחלוטין על ידי מנוע הגרפי Unreal Engine. ניסיון המיתוג מחדש של קונאמי מגיע כחלק מריענון המוצר שנועד להדגיש את הפוקוס של המפיצה להיכנס לעולם ה-eSports.

קונאמי עוד הציגה מפת דרכים שבה מפרטים את התוכן והיכולות החדשות שיתווספו למשחק לאורך החודשים הקרובים.  המשחק ייצא עם יכולת לשחק "משחקים לוקלים" עם מספר קבוצות מצומצם כנראה כדי לקבל קצת טעימה ממה שיגיע בהמשך.

עוד תוכן שיכנס בעדכון באזור הסתיו הוא תמיכה בין הדורות הקונסולות הקודם והנוכחי. בהמשך השנה קונאמי תוסיף תמיכה  גם לקרוס פלטפורם בין המכשירים למחשב האישי וכמו כן תמיכה למשחקי אונליין ומצב בניית קבוצה שמזכיר מאוד את myClub ממשחקי פרו אבולושן הקודמים.
בסוף השנה או בתחילת השנה באה מתכננת המפיצה גם להוסיף תמיכת קרוס פלטפורם למכשירי המובייל וגם תתחיל את טורניר ה-eSport הבלעדי של החברה.

נציין כי למרות ההכרזה על משחק חדש וחינמי, בקונאמי אומרים כי עוד תוכן ועוד מצבי משחק חדשים ישוחררו אחרי יציאת המשחק וחלקם אכן יהיו בתשלום.
"כמשחק דיגיטלי בלעדי, אנו נוסיף תוכן ומצבי משחק עוד בסוף השנה הזאת". דובר החברה הוסיף כי "בעתיד חלק ממצבי המשחק ימכרו תחת DLC's - חבילות הרחבה בתשלום, שתיתן לשחקנים את החופש לבנות את החוויות שלהם".

עוד פרטים שנחשפו על ידי קונאמי הם, טכנולוגיה חדשה הנקראת Motion Matching שאמורה "להמיר את המגוון העצום של תנועות השחקנים על המגרש לסדרה של אנימציות תנועה עם יכולת דיוק ריאליסטית לחלוטין". גם בלי יותר מדי פרטים אפשר להניח כי טכנולוגיה זו היא לא רחוקה ממה ש-EA חשפה בשבועות האחרונים עם טכנולוגית ה-HyperMotion במשחקה החדש, פיפ"א 22.

המשחק החדש ישוחרר לקראת סוף השנה עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, למחשב האישי, עדיין לא ידוע על אלו פלטפרומות אך נציין כי PES 2021 יצא בסטים.

 

מעבר לתגובות