זה קורה: Overwatch מקבל קרוספליי

בקרוב מאוד שחקני המחשב האישי והקונסולות יוכלו להתחרות יחדיו

תגיות: Overwatch

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

Overwatch,  משחק היריות הקבוצתי הפופולארי של בליזארד יצא לשוק בשנת 2016, ומאז הוא מתחזק קהילה פעילה ומגובשת בנוסף לליגת eSports מצליחה. אחת הדרישות של הקהל הייתה לאפשר לשחקנים לשחק אחד נגד השני גם בפלטפורמות נפרדות, ונראה שבליזארד נענתה סוף סוף לבקשותיהם, ובקרוב מאוד Overwatch יקבל תאימות לקרוספליי בין כל שחקני הפלטפורמות והקונסולות.

Overwatch שוחרר תחילה לקונסולת המחשב האישי, אך מהר מאוד שוחררו גם גרסאות עבור שחקני קונסולות הפלייסטיישן והאקס בוקס, והנינטנדו סוויץ', ואין ספק כי מאז לא מעט שחקנים מצפים בקוצר רוח לאפשרות בה יוכלו לשחק אחד כנגד השני מפלטפורמות שונות ברחבי העולם.

אהרון קלר, במאי המשחק שהכריז על התמיכה החדשה, מסר פרטים נוספים כיצד צורת מציאת המשחק (Matchmaking) תעבוד: קבוצות פרטיות (PARTIES) שבנויות רק משחקני קונסלות ישחקו רק עם שחקני קונסולות אחרים.

לעומתם, שחקני המחשב האישי ימשיכו לשחק עם שחקני המחשב, אך קבוצות מעורבות של שחקני קונסולה ומחשב יוצבו רק ברשימות שחקני המחשב. בעניין של משחקים תחרותיים  (RANKED)  לא תהיה את האפשרות לשחק בקבוצות מעורבות בכלל.

תאימות הקרוספליי תתחיל כברירת מחדל בכל הקונסלות, אך תהיה האפשרות לבטל במקרה של העדפה אישית. לעומתם, לשחקני המחשב לא תהיה את האפשרות לבטל את אופציית הקרוספליי בשום מצב.

עוד נמסר כי תחילה לא תהיה לשחקנים האפשרות להעביר את השמירות של השחקן מפלטפורמה אחת לאחרת (Cross Platform), אך לפי קלר, מראה שזהו משהו שכן עובדים עליו בבליזארד: " אנחנו מבינים שאפשרות זו חשובה למעריצים, וזה משהו שמחלקת הפיתוח של OVERWATCH תשמח לעבוד עליו בעתיד".

שחקני הקונסלות שירצו להשתמש ביכולת זו יצטרכו תחילה לפתוח חשבון ב-Battle.net, וכתמריץ להירשם, שחקנים שירשמו לתוכנית לפני סוף השנה יקבלו  Golden Loot box. תאריך רשמי עוד לא קיים, אך מבליזארד  נמסר שהקרוספליי "יתחיל בקרוב".

מעבר לתגובות