לראשונה: כנס E3 ישודר ברשת ויהיה נגיש לכולם

מיקרוסופט, נינטנדו, יוביסופט ועוד חברות רבות כבר אישרו את השתתפותן, אבל מה עם סוני ו-EA?

תגיות: E3

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

כנס E3 הוא אירוע שנתי שבו עד היום נחשפה קהילת הגיימינג לכל ההכרזות והחדשות המרעישות. בשנה שעברה אמנם בוטל הכנס בעקבות התפרצות הקורונה בעולם, והוחלט שבמקום לוותר גם השנה על המאורע החגיגי המארגנים יהפכו את הכנס לאירוע מקוון שישודר ברשת, וכך למעשה יהפוך לראשונה לאירוע חינמי בו יוכלו כולם לצפות בו מהבית בפלטפורמות המיועדות וברשתות החברתיות.

אז אלו הפרטים שנחשפו עד עכשיו: כנס E3 לשנת 2021 יתקיים באופן רשמי בין התאריכים ה-12-15.6. מכיוון ומדובר בפעם הראשונה שהאירוע ישודר ברשת - אין צורך ברכישת כרטיס. מארגני E3 ציינו כי הם חברו "לגופי מדיה ותקשורת בינלאומיים שונים על מנת להעביר את השידור והתוכן בחינם עבור כולם" - ככל הנראה אמירה המתייחסת לרשתות הסטרימינג כמו טוויץ' או יוטיוב.

החברות שהכריזו על השתתפותן כוללות את נינטנדו, מיקרוסופט, קאפקום, יובייסופט, קונאמי והאחים וורנר. את שמן של סוני ו-EA לא ניתן למצוא ברשימה מכיוון ובשנים האחרונות החברות ויתרו על השתתפות בכנסי E3, וקיימו אירועים פרטיים שלא אילצו אותן לחלוק את אור הזרקורים עם המתחרות, והן מקבלות את הפוקוס העיקרי.

מנכ"ל ה-ESA (ראשי התיבות של Entertainment Software Association),  סטנלי פייר-לואיס, שאחראי על הפקת האירוע, הגיב בנושא: "השנה E3 הופך להיות אירוע שיכלול ויהיה נגיש לכולם, ואנו מקווים שנרגש את המעריצים עם החשיפות הגדולות שהופוכות את E3 לבמה המרכזית עבור עולם הגיימינג".

לאלו החוששים שהשידור ברשת יהפוך לנורמה עבור כנס E3, אל דאגה: ה-ESA הכריז כי התכנון הוא ש-E3 2022 בשנה הבאה יתקיים כהרגלו, במתכונתו הפיזית. נוכל רק לקוות כי העולם יחזור לשפיות במהרה וזהו אכן יהיה המצב.

מעבר לתגובות