צפו: דיוויד בקהאם חוזר לפיפ"א 21

האייקון האנגלי יככב על עטיפת המשחק של הדור הבא ויקבל קלף חדש וייחודי למצב האולטימייט טים וכדורגל הרחוב

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהעברו 23 שנים מאז הפעם האחרונה שבה כיכב דיוויד באקהם על עטיפת פיפ"א, וכעת חברת EA מכריזה כי אייקון הכדורגל האנגלי יככב על עטיפת הדור הבא, או יותר נכון - הדור החדש, של המשחק. בקהאם יהיה זמין גם כשחקן במצב האולטימייט טים, וגם ב-VOLTA - כדורגל הרחוב. צפו בטריילר החשיפה>>>

שחקנים שישחקו בפיפ"א 21 עד תאריך ה-15 בינואר יקבלו את הקלף של באקהם בחינם ל-FUT, שיעמוד על דירוג של 86. בשונה מדירוגי האייקון שקיבל בעבר - הקלף הזה מסמל את משחק הבכורה של באקהם בריאל מדריד נגד ריאל בטיס בעונת 04\03, ויהיה בעל כימיה טובה עם ריאל מדריד, אנגליה, ושחקני הלה ליגה.

עדכון גרסת הדור הבא של פיפ"א 21 תהיה זמינה החל מה-4.12, וכל שחקן שרכש עותק פיזי או דיגיטלי של המשחק יוכל לעשות זאת בחינם. חשוב להדגיש כי יהיה אפשר לשחק בפיפ"א 21 על קונסולות הדור הבא לפניי דצמבר, אך השחקנים לא יחוו את גרסת הדור הבא שכוללת את השידרוגים הגרפיים.

העדכון לדור הבא יתאפשר כמובן רק תחת אותה משפחת קונסולות: שחקני הפלייסטיישן 4 יוכלו לשדרג רק ל-5, ושחקני האקס בוקס וואן יוכלו לשדרג רק עבור ה-Series X\S. שחקנים שרכשו עותק פיזי יוכלו להשתמש בדיסק על מנת להתקין את המשחק.

שחקנים שרכשו עותק דיגיטלי יצטרכו להכנס עם שמות המשתמשים הקיימים שלהם לחנויות הדיגטיליות של סוני או מיקרוסופט, ולהוריד את הגרסה העדכנית. שחקנים שרכשו עותק פיזי ומעוניינים לעדכן לעותק דיגיטלי בדור הבא - EA תאפשר זאת באתר שלה.

מעבר לתגובות