הנסיך הפרסי חוזר למציאות המדומה

יוביסופט מכריזה על משחק VR בדמות חדר בריחה, ותפתח שלושה סניפים ברחבי ישראל

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

משחקי הנסיך הפרסי של חברת יוביסופט נחשבו לאהובים וזכורים לשחקנים רבים, כאשר המשחק האחרון יצא בשנת 2010, ומאז נראה שהחברה החליטה להשקיע דווקא במשחקי אססין קריד. שחקנים רבים ציפו לראות את תחייתו של המותג האהוב עליהם וכעת בחברה מכריזים כי הם לא שכחו את המותג, ומכריזים על כותר חדש: הנסיך הפרסי יחזור בתור משחק ל-VR (מציאות מדומה) בדמות חדר בריחה, ויגיע במהלך אביב הקרוב.

 

המשחק יקרא The Dagger of Time ויתקיים בטרילוגיה המקורית של יוביסופט - The Sand of Time, כאשר השחקנים יוכלו לנצל את הזמן לטובתם ולהחזירו אחורה על מנת לפתור פאזלים סביבתיים. למען ההבהרה: לא מדובר בחוויה לקונסולות ה-VR הפרטית של השחקנים בבית, אלא במתחם אטרקציה במקומות מאורגנים שיתמוך בעד ארבעה שחקנים, כאשר הסביבה מותאמת לפתירת פאזלים באמצעות משקפי המציאות המדומה. יוביסופט הכריזה כי תפתח כ-300 מתחמים כאלו ברחבי העולם, ולאלו שתהו האם האטרקציה תגיע לישראל: התשובה היא כן, יפתחו כשלושה סניפים בארצנו הקטנה: תל אביב, ירושלים וראשון לציון.

 
לפי האתר הרשמי של יוביסופט, המתחם מתואר כך: "The Dagger of Time הוא משחק לעד ארבעה שחקנים בכל הגילאים ועליהם להשיג מטרה משותפת, לכן שיתוף פעולה הוא הכרחי וחשוב. השחקנים יעבדו יחדיו ויפתרו חידות ופאזלים אשר ידרשו מהם לבצע אינטרקציות עם הסביבה, כמו טיפוס וניצול ושליטה בכוח הזמן לטובתם".

ישראל על המפה: המקומות בהם תפתח יוביסופט את הסניפים בארץ, לפי האתר הרשמי של החברה
ישראל על המפה: המקומות בהם תפתח יוביסופט את הסניפים בארץ, לפי האתר הרשמי של החברה

בשנים האחרונות טכנולוגיית ה-VR השתכללה פלאים, ולמרות שאטרקציות חדרי בריחות במציאות מדומה הוא הוא עניין יחסית חדש, ונראה שביוביסופט מעוניינים לרכב על גל ההצלחה. למרות הכל, השחקנים המתוסכלים של המותג שקיוו לקבל משחק אקשן\הרפתקאות בגוף שלישי, יכולים בינתיים להתנחם בכך שיוביסופט החליטה לפתוח שלושה מתחמים בארץ, ומי יודע? אולי הצלחת המתחמים האלו תגרום לתחיית המותג.

מעבר לתגובות