צפו: EA חושפת את התכניות לעתיד

וגם: כנס Global Game JAM בו מפתחים משחק במהלך סוף שבוע אחד. 5GAMING

תגיות: 5gaming

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

חברת EA מסכמת רבעון וחושפת כי החל מאפריל הקרוב, היא תשחרר 14 משחקים חדשים: כותרי הספורט שימשיכו לצאת באופן שנתי, ומשחקים חדשים של Bioware, Dice ואפילו משחק חדש בסדרת סימס, והעונה הרביעית של Apex Legends מגיעה ואיתה דמות חדשה ואפלה - ה-Revenant! וירוס הקורונה לא פוסח גם על ליגות ה-eSports בסין, המשחק The Last of Us 2 יהיה המשחק הבוגר ביותר ש-Naughty Dog תשחרר, וטריילר הסופרבול של הסרט של סוניק הקיפוד משתף את הספורטאים המהירים ביותר בעולם, ואיך האנטרנט התחרפן כאשר הסרט נחשף לראשונה.

באולפן יתארח יואב סוכן, מצוות הגיימינג של ערוץ הספורט וידבר על הבלאגן שנוצר ברשת סביב Warcraft 3: Reforged - גרסת הרימאסטרד החדשה של המשחק הפופולארי.
גם עמרי עזרן ועומר צדוק - צמד מפתחים ישראלים יצטרפו לפאנל, וירחיבו על ה-Global Game Jam - אירוע פיתוח המשחקים שמתקיים פעם בשנה ברחבי העולם, בה המטרה היא לפתח משחק במהלך סופ"ש אחד.

בפינת מרחבי הרשת נראה את הטריילר של ה-Revenant מהעונה הרביעית של Apex Legends, איך The Last of Us היה נראה בפלייסטיישן 1, ולכבוד הזכייה של בילי אייליש בגראמי - ביג סמוק מסן אנדרס מבצע את הגרסא שלו לשיר Bad Guy.