מכונות ארקייד של NBA JAM ישווקו ב-2020

רטרו זה במודה: יגיע עם תמיכה לארבעה שחקנים וחיבור לאנטרנט למשחק ברשת

תגיות: nba jam

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהמותג NBA JAM היה אחד המשחקים היותר אייקוניים בעולם הגיימינג לאורך השנים, שזכור בעיקר בגלל המשחקיות הארקיידית והמשוגעת שלו, לעומת מתחריו שהציגו משחקיות יותר ריאליסטית. כעת נראה שהמשחק הולך לחזור מין המתים - כאשר במהלך כנס CES 2020 בשבוע שעבר הוצגה לא פחות ממכונת ארקייד קלאסית המכילה את המשחק הקלאסי משנות התשעים. 
מכונת הארקייד החדשה תתמוך במשחקים של ארבעה שחקנים, ותאפשר להם לשחק בשלושה כותרים: NBA Hangtime, NBA JAM ו-Tournament Edition - כולם בסדרת JAM הקלאסית שפותחו במקור ע"י Midway בשנות התשעים. למרות שמדובר במכונות ארקייד, מדובר בקונסולות שונות ממה שהכרנו בעבר, ויגיעו עם חיבור לאנטרנט וגישה לאונליין מולטיפלייר שיהיה זמין בחינם, כך שהשחקנים לא יצטרכו לדאוג לגבי מנוי משחק חודשי. מכונת הארקייד של NBA JAM תשווק לקראת סוף השנה הנוכחית, ומחירה יעמוד על כ-400 דולר.
מכונת הארקייד החדשה תתמוך בעד ארבעה שחקנים, ותאפשר להם לשחק בשלושה כותרים: NBA Hangtime, NBA JAM ו-Tournament Edition - כולם בסדרת JAM הקלאסית שפותחו במקור ע"י Midway בשנות התשעים. למרות שמדובר במכונות ארקייד, מדובר בקונסולות שונות ממה שהכרנו בעבר, ויגיעו עם חיבור לאנטרנט וגישה לאונליין מולטיפלייר שיהיה זמין בחינם, כך שהשחקנים לא יצטרכו לדאוג לגבי מנוי משחק חודשי. מכונת הארקייד של NBA JAM תשווק לקראת סוף השנה הנוכחית, ומחירה יעמוד על כ-400 דולר.
מעבר לתגובות