בית"ר נגד NOM: ההפסד לירושלמים

משחקי הראווה הסתיימו ב-0:2 בפורמט הטוב משלוש לטובת ארגון הגיימינג הישראלי

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

משחק הראווה הראשון של בית"ר steelseries ירושלים, קבוצת הפיפ"א המועדון, התקיים מול ארגון הגיימינג הישראלי - Nom-Gaming ביום חמישי האחרון, והתוצאות היו מפתיעות. המשחק שודר והתקיים במתחם האימונים של ארגון Nom - ה-NOM-ARENA שבהרצליה. המשחקים התנהלו בפורמט של הטוב משלוש, כאשר המשחק הראשון התקיים עם שחקני האקס בוקס: אלמוג בית יעקב מ-NOM שניצח 2-3 את תמיר לוי מבית"ר steelseries. לאחר מכן עלה אור יצחק מ-NOM, שניצח 3-4 את נמרוד הורביץ מבית"ר.  צפו במשחק המלא.

תמיר לוי במהלך המשחק נגד אלמוג בית יעקב
תמיר לוי במהלך המשחק נגד אלמוג בית יעקב

בית"ר הקימה את קבוצת ה-eSports שלה במהלך החודש האחרון, ומדובר בצעד חסר תקדים ובאחד הפרויקטים השאפתניים ביותר שנראו, כחלק מהמדיניות החדשה של הבעלים, משה חוגג, שגם התוודה השבוע בקבוצת המנג'ר בפייסבוק כי הוא מכור למשחק פוטבול מנג'ר - מה שמראה את חיבתו והערכתו לעולם הגיימינג.

ארגון NOM Gaming הוא ארגון ישראלי שהוקם בשנת 2009 על מנת לקדם את הספורט האלקטרוני בישראל, ופועל על מנת לייצג את ישראל בטורנירים בינלאומיים.  לארגון קיימות 3 קבוצות eSports: בפיפ"א, פורטנייט וקאונטר סטרייק Global Offensive. בעבר שחקן הפיפ"א הישראלי רועי פלדמן שכבר ייצג את ישראל היה חתום במועדון, לפניי שעבר לארגון Astralis בדנמרק. כיום שחקני הפיפ"א שחתומים בארגון, אור יצחק  - שהיה שחקן הפיפ"א של מכבי חיפה בעבר, ואלמוג בית יעקוב. שניהם משתתפים בטורניר ה-FIFA eClub World Cup, בזמן שקבוצת הקאונטר סטרייק של הארגון משתתפת גם היא בטורנירים והעפלות, כמו ה-FCC3.

אור יצחק במהלך המשחק מול נמרוד הורביץ
אור יצחק במהלך המשחק מול נמרוד הורביץ
אור יצחק ואלמוג בית יעקב לאחר הניצחון
אור יצחק ואלמוג בית יעקב לאחר הניצחון
מעבר לתגובות