רכש חדש מצטרף לארגון Nom-Gaming

רועי "zencer" קימחי ישמש בתור קפטן בקבוצת קאונטר סטרייק הישראלית

תגיות: nom gaming

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהארגון Nom-Gaming הישראלי שיחרר הודעה ברשתות החברתיות כי צירף לשורותיו והחתים את רועי "zencer" קימחי בתור ה-In Game Leader בקבוצת Counter Strike: Global Offensive של המועדון.

רועי אמנם רק בן 19, וכבר הספיק לרשום לזכותו הישגים רבים, ביניהם זכה במקום ראשון באליפות ה-eSports של ישראל בשנת 2018 ובטורניר Game In Mako 2018, וייצג את ישראל בטורניר IEM Katowice 2019 למדינות בשנה שעברה, כחלק מנבחרת "Aequus ישראל".

רועי מסר בתגובה על הצטרפות לארגון: ""אני נרגש לקבל את ההזדמנות ולשחק תחת הארגון NOM, בין הארגונים היותר רציניים שהיו אי פעם בישראל, אני אתן את כל כולי בשביל שהקבוצה תצליח ואני צופה לנו עתיד מזהיר ביחד". מהנהלת האירגון נמסר: "" רועי הינו מקצוען אשר דוגל בעבודה קשה, שחקן בעל שאיפות ויכולות משחק מרשימות. אלו סוג השחקנים שאנו מחפשים לצרף ואנו בטוחים שרועי יוביל את הקבוצה להישגים חסרי תקדים כבר בעתיד הקרוב".

לארגון Nom-Gaming קיימות 3 קבוצות eSports: בפיפ"א, שכולל את אור יצחק, שחקן הפיפ"א לשעבר של מכבי חיפה, שהחליף את רועי פלדמן. קבוצה בפורטנייט - שכוללת שני שחקנים, וקבוצת Counter Strike: Global Offensive, שכוללת ארבעה שחקנים נוספים: עילאי לרר בתור Lurker, לידור אלמסי בתור AWPer, ודניאל פונקט ואנטון סבירידון בתור Entry Fraggers.


Nom-Gaming הוא אירגון גיימינג ישראלי הוקם בשנת 2009 על מנת לקדם את הספורט האלקטרוני בישראל, ופעל על מנת לייצג את ישראל בטורנירים בינלאומיים - כפי שקרה עם שחקן הפיפ"א דאז, רועי פלדמן, שכבר ייצג את המדינה במספר טורנירים רשמיים של EA, כמו הקלן קאפ מאוגוסט האחרון.

מעבר לתגובות