רוקסטאר הכריזה במפתיע על Red Dead Redemption 2 ל-PC

גרסת המחשב האישי תשוחרר ב-5 לנוב' ותכלול שיפורים גרפיים וטכניים להעצמת החוויה. יימכר בקליינט הרשמי של רוקסטאר, ובחנות של אפיק. ומה עם סטים? רק בדצמבר

תגיות: red dead redemption 2

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

חברת רוקסטאר שיחררה את המערבון Red Dead Redemption 2 רק לפני שנה אקסקלוסיבית לקונסולות, ולמרות שהמשחק הראשון בסדרה לא שוחרר מעולם למחשב האישי, לא היו הרבה ספקות שרוקסטאר תפספס את נתח השוק הזה, במיוחד לאחר ההצלחה המטורפת של מצב האונליין של GTA V. בחודש האחרון הכריזו בחברה על קליינט וחנות משחקים משלהם, וההשערות ברשת לגביי גרסה למחשב עלו, אבל אף אחד לא ציפה שההכרזה על תאריך ההשקה יבוא משום מקום, ועוד בהתראה כל כך קצרה: אז שחקני המחשב האישי, תרשמו את ה-5 בנובמבר, ממש בעוד חודש.

גרסת המחשב האישי תגיע לחנות הרשמית של רוקסטאר, ותזכה לשיפורים גרפיים נרחבים ועדכונים טכניים. ההזמנה המוקדמת למשחק תיפתח השבוע, ב-9 לאוקטובר. אותם שחקנים שיזמינו את המשחק מראש, יקבלו הטבות מיוחדות בתוך המשחק: כסף וירטואלי, נשקים, חפצים ובונוסים נוספים. מעבר לחנות של רוקסטאר, המשחק יהיה זמין גם בחנות של אפיק, Humble Store וחנויות דיגיטליות נוספות ברשת. לצערם הרב של שחקני הסטים, גם Red Dead Redemption 2 יהיה משחק שיגיע אליהם באיחור, והם יאלצו לחכות עד לדצמבר. רוקסטאר הכריזה בנוסף כי המשחק ישוחרר בהמשך גם לפלטפורמת הסטרימינג של גוגל - Stadia.

מעבר לתגובות