צפו: הנוקמים מתאחדים במשחק החדש

גיבורי העל של מארוול נחשפו בטריילר משחקיות מפורט במהלך כנס Gamescom

תגיות: a-dayavengers

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

המשחק של הנוקמים, A-Day, שמפותח ע"י חברת Sqaure Enix (פיינל פנטזי, Deus Ex) הוכרז ונחשף השנה בכנס E3 לראשונה, וקיבל ביקורות פושרות מצד הקהילה. המעריצים לא היו מרוצים מכך שהנוקמים במשחק לא דומים לדמויות שלהם מתוך היקום הקולנועי של מארוול, ובכלליות הקהילה התלוננה על העובדה שלא נחשפה המשחקיות של המשחק המצופה. בכנס Gamescom שמתקיים במהלך ימים אלו, חשפה Sqaure Enix לראשונה בפניי הקהל הרחב והעולם 20 דקות שמשמשות בתור הפתיח למשחק, והאנטרנט? נרגע, פחות או יותר.

 

בפתיח של המשחק, השחקנים ישלטו בדמויותיהם של הנוקמים בתורות: איירון מן, ת'ור, האלק, קפטן אמריקה ובלאק ווידו בזמן שהם מנסים לעצור פלישה על ניו יורק ועל ה-Helicarrier, המבצר המעופף של סוכנות "המגן". בסרטון אנחנו נחשפים ליכולות של כל אחד מהנוקמים והתוצאה נראית מבטיחה, במיוחד קטעי המשחקיות של ת'ור או קפטן אמריקה, ולמרות כישורי הלחימה שלהם, נראה שחלק מהעלילה היא לדון את הנוקמים לכישלון במשימה, ואחריו, נראה שהעולם השתנה מאוד ללא הנוקמים, שנעלמו מאז אותו יום.

לפי  Sqaure Enix העלילה תתחלק לפרקים, ובכל פרק השחקנים יגלמו דמות אחרת מהיקום של מארוול, עם חבילות הרחבה לדמויות נוספות שייצאו גם חודשים לאחר שיחרור המשחק, שלא רק יהיו חיוניים לעלילה, הם גם יהיו חלק בלתי נפרד ממנה וישלימו את התמונה המלאה.
מעבר לתגובות