צפו בטריילר של Dragon Ball Z: Kakarot

המשחק שמבוסס על האנימה הפופולארית מציג אקשן ברוח הסדרה, שיכניס את השחקנים לנעליו של גוקו בעולם פתוח ועצום

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהחברת באנדיי נאמקו חשפה טריילר חדש עבור אחד המשחקים המצופים שלה השנה, Dragon Ball Z: Kakarot, במהלך כנס Gamescom. המשחק, שיבוסס על סדרת האנימה המפורסמת, יכניס את השחקנים לנעליו של גוקו, הדמות הראשית בדרגון בול, ואיתו נעבור את עלילת הסדרה. צפו בסרטון המשחקיות שנחשף.

המשחק, שנחשף לראשונה ב-E3 השנה, הראה שהמשחק יהיה בז'אנר מאוד פופולארי: אקשן-תפקידים בעולם פתוח ועצום, כך שהשחקנים יוכלו לצפות למשימות עיקריות וצדדיות ועץ יכולות על מנת לפתח את דמותו של גוקו, לצד חקירת היקום של דרגון בול. שחקנים ומעריצי הסדרה ישמחו לשמוע שגם בו הפרק שגוקו עובר שיעור נהיגה יכלל במשחק! מעבר לגוקו, נחשף כי אפשר יהיה לשחק עם דמויות נוספות כמו גוהאן, פיקולו, וטראנקס. בינתיים, אנחנו מחכים לרגע שבו יכריזו שגם וג'יטה דמות שאפשר לשחק איתה.

עד כנס Gamescom שחקנים רבים סברו כי המשחק יתרחש עד הסאגה של פריזה בכוכב נאמק, אך החשיפה האחרונה הראיתה כי המשחק יתמקד לא רק בדמותו של גוקו, אלא גם בדמותו של גואהן - הבן של גיבור המשחק. מעריצי דרגון בול רבים שמחו על ההחלטה, מכיוון וככל שעלילת הסדרה התקדמה, נראה שהתחיל להיות דגש יותר ויותר על גוהאן ובעובדה שהוא יהפוך להיות מחליפו של גוקו כאשר יגדל, ונראה שהמפתחים בנמקו באנדיי החליטו להתמקד גם הם בפרט עלילה זה.

מעבר לתגובות