צפו: Death Stranding נחשף

טריילר משחקיות של הכותר המצופה של הידאו קוג'ימה הוצג במהלך כנס Gamescom וחושף הטלת שתן על פטריות וסימולוציית בייביסיטר

תגיות: Death stranding

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהאתמול במהלך כנס Gamescom, הידאו קוג'ימה, יוצר סדרת מטאל גיר סוליד שעזב את קונאמי והקים סטודיו עצמאי עם המבאי גיירמו דל טורו, עלה לבמה וחשף טריילרים ו-6 דקות של משחקיות מתוך המשחק Death Stranding, שמסקרן את קהילת הגיימינג העולמית.
מתוך Death Stranding
מתוך Death Stranding
בטריילרים שנחשפו במהלך הכנס אנו לומדים קצת על הדמויות שמאכלסות את העולם, ועל ההגיון הפנימי שלו. אנחנו לומדים מדוע דמותו של נורמן ריבס מסתובבת עם אינקובטור נייד ובתוכו תינוק. בטריילר הראשון אנו מגלים שהשחקנית מרגרט קוואלי, תגלם את דמותה של "אמא" ל"תינוק מהצד השני".
בטריילר השני, אנו נחשפים לדמות של גיירמו דל טורו, שמסביר את ההגיון מאחוריי התינוקות והקשר שלהם אל "הצד השני": האינקובטור בהם התינוקות נמצאים מייצג סוג של רחם, ומכיוון והתינוקות עדיין לא נולדו, הם עדיין לא בחיים (טכנית), ולכן יש להם קשר אל העולם מעבר. כמובן שזה הסבר מאוד חלקי, ונגלה עוד ברגע שישוחררו חומרים חדשים, או ברגע שהמשחק המלא ישוחרר.
לבסוף, טריילר של 6 דקות שמציג את המשחקיות הוצג, ואנו רואים את דמותו של סאם (נורמן רידוס) בעולם הפתוח - משתין על פטריה, וגורם לה לגדול. למרות שעוד לא ברור מה המשחקיות מכילה מעבר לחקירת העולם ומה מניע את השחקנים, אנחנו יודעים שנקבל קטעי אקשן (שנחשפו בטריילר הקודם) והידאו קוג'ימה הבטיח "משחק אקשן מסוג חדש". מעבר לכך, בטריילר משחקיות, סאם פוגש את דמותו של ג'ף קיילי (מנחה האירוע) ומקבל ממנה משימה, ואנו נחשפים לאינטרקציה בין השחקן לבין התינוק שנשמר באינקובטור נייד - בו נראה שעלינו להרגיע את התינוק ברגע שהוא נסער. ממש סימולטור לבייביסיטרים.

אין ספק שעלילת המשחק ביזארית וסוריאליסטית כיאה למשחקים של הידאו קוג'ימה, קל מאוד לאבד בעלילה המסובכת המפותלת שלהם, וכל מי ששיחק בסדרת מטאל גיר יוכל להעיד זאת ונראה שנקבל גם הפעם חוויה דומה. Death Stranding ישוחרר ב-8 לנובמבר, ולמחשב האישי בתאריך שיוכרז בעתיד.

הוסף תגובה