צפו: VOLTA, כדורגל רחוב בפיפ"א 20

סגנון משחק חדש, ליגות, שחקן מותאם אישית ומצב סיפור

תגיות: Voltaפיפא 20

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהחברת EA ממשיכה לשחרר פרטים נוספים על כל השינויים והחידושים בפיפ"א 20, וכעת הגיע העדכון שרבים חיכו לקבל: מצב הכדורגל רחוב VOLTA נחשף בטריילר מפורט שמראה מה הופך את מצב המשחק לשינוי הכי משמעותי במותג בשנים האחרונות.

המשחקיות של VOLTA שונה מהמשחקיות הרגילה של פיפ"א, ויהיה דגש הרבה יותר גדול על טריקים, הקפצות והטיית הכדור. למשל, השחקנים יוכלו להשתמש בקירות המגרש במגוון דרכים - להעביר את הכדור לשחקן בקבוצה או לבצע חטיפה של הכדור מהיריב, או אפילו לחמוק ממנו. השחקנים יוכלו להתחרות בקיק אוף בסבבים של 3 שחקנים כנגד 3 שחקנים אחרים, 4 נגד 4 או 5 נגד 5, כולל פורמט של חוקי הבית. מצב כדורגל הרחוב יהווה תחליף גם למצב הסיפור של פיפ"א, The Journey, והשחקנים יקבלו את VOLTA STORY - שבו השחקנים ייכנסו לנעליו של שחקן כדורגל רחוב מתחיל, ממש כמו אלכס האנטר.

השחקנים יוכלו ליצור דמות מותאמת אישית ולעצב אותה ולהעניק לה סגנון משחק משלה באמצעות עץ יכולות, ולהתחרות איתה בליגת ה-VOLTA, הליגה הייחודית של כדורגל הרחוב בפיפ"א 20. VOLTA יכלול 17 זירות משחק מרחבי העולם: מיאמי,ניו יורק, קייפטאון, טוקיו, אמסטרדם, ברצלונה, רומא, לאגוס, לוס אנג'לס, ריו דה ז'ניירו, מקסיקו, פריס, בואנוס איירס, ברלין ולונדון.

 

מעבר לתגובות