כדאי לשנן: החוקים החדשים באולטימייט טים

שחקני FUT מקצועיים יוגבלו בהרכבת הקבוצה בתחרויות רשמיות

תגיות: eaפיפא 19

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

כל מי שצפה אי פעם באליפות FIFA ULTIMATE TEAM יודע שרוב המתחרים משחקים עם קבוצות שמפוצצות בשחקנים הטובים ביותר: מסי, רונאלדו, מודריץ'- כולם עם הדירוגים והנתונים הגבוהים ביותר במשחק. וזה עוד לפניי שהזכרנו קלפים מאירועים מיוחדים, כך שבפועל, משחקים רבים באליפויות חוזרים על עצמם על עצמם.

EA החליטה שהיא מטפלת בנושא וכעת הכריזה על חוקים חדשים עבור הגיימרים בהרכבת הקבוצה שירצו להשתתף במוקדמויות לתחרויות כמו ה-Global Series Playoffs או ה-eWorld Cup הרשמיים של פיפ"א: השחקנים יוכלו להשתמש בשני אייקונים בלבד, שחקן אחד עם דירוג של 95 ומעלה, שני שחקנים עם דירוג של 90-94, וכל שאר חברי הקבוצה יצטרכו להיות עם דירוגים של 89 ומטה.

מעבר לנסיון לרענן את משחקי התחרויות ולהפוך אותם לנצפים יותר, מדובר בנסיון של EA לאזן טיפה את הכוחות המגרש ולתת לשחקני FUT ממוצעים צ'אנס בזמן שהם משחקים ברשת מול שחקנים מקצועיים.

 


למרות הביקורת החיובית מצד הקהילה, ברשת לא נחסכות גם התגובות השליליות ושחקנים רבים הביאו כעס ודאגה לגבי עתיד המשחק, כולל ריאן פסואה, שחקן פיפ"א תחרותי מקצועי שכינה את ההגבלות כ"צעד אחורנית עבור המשחק". הכעס מובן, מכיוון ושחקנים מקצועיים רבים חרשו את פיפ"א 19 ואת מצב האולטימייט חודשים על גבי חודשים בשביל להרכיב קבוצה ולקבל שחקנים עם דירוגים גבוהים על מנת, וכעת כל העבודה הקשה שהשקיעו נזרקת לפח.

מעבר לתגובות