סערת ענק ב-WWE: האוהדים מחו בסיום המופע

בעקבות הקרב המרכזי: הקהל הזועם שרק בוז ודרש החזר כספי

תגיות: AEWWWEסת' רולינס

א א א א (שנה גודל)
לא אהבו את מה שראו. אוהדי WWE באולם (getty)
לא אהבו את מה שראו. אוהדי WWE באולם (getty)
תחילת כתבה

סערה גדולה בעולם ה-WWE. מעריצי ההיאבקות שהגיעו הלילה (בין ראשון לשני) לגולדן ואן סנטר בסקרמנטו לאירוע "Hell In A  Cell", לא אהבו בלשון המעטה את סיומו של הקרב המרכזי, מחו וקראו להחזר כספי. בנוסף, הם גם קראו קריאות "התחילו מחדש את הקרב" ו-"AEW", ארגון ההיאבקות החדש והעשיר שעתיד להתחרות ב-WWE, קריאות אשר אנשי האבטחה המקומיים ניסו להשתיק על מנת שלא יישמעו במהלך השידור.

מירב המחלוקת היא צורת סיומו של הקרב המרכזי, בו האלוף האוניברסלי סת' רולינס פגש את בריי וויאט. השניים נפגשו בקרב "גיהנום בכלוב", קרב אשר ידוע כאחד בו אין פסילה ואין אפשרות לפסילה אם אחד מהמתאבקים משתמש בכלי כלשהו דוגמת כיסא או סולם. קריאות הבוז התחילו עוד בקרב עצמו, אבל הסיום, בו רולינס הכה את וויאט עם פטיש, היה הקש האחרון מבחינת האוהדים. פגיעת הפטיש גרמה לשופט לפסול את רולינס ולהעניק לוויאט ניצחון בפסילה, למרות שמדובר בסוג קרב בו, למעשה, לא ניתן להיפסל.

האוהדים לא אהבו את מה שראו, ונשארו דקות ארוכות אחרי סיום המופע על מנת למחות ולדרוש את כספם בחזרה. "זה היה נוראי, פשוט נוראי", כתב סקוט פישמן, כתב היאבקות שהגיע לאירוע על מנת לסקרו. "מעולם לא ראיתי סיום כזה גרוע למופע היאבקות. האוהדים, שבסך הכל הגיעו כדי ליהנות מהמופע, הרגישו שרימו אותם. אסור לשלוח אותם ככה הביתה". פישמן הדגיש שלהבדיל ממופעים בהם האוהדים לא מרוצים מהמתרחש בעלילה, כאן היה מדובר בשינוי של חוקים מוסכמים בין הארגון לקהל: "אי אפשר לשנות בצורה כזאת חוקים של קרב ולא לצפות לתגובה כועסת".

באתר "411Mania" דווח שאנשי ה-WWE הרגישו מבוכה גדולה מאחורי הקלעים, והמבוכה גדלה עוד יותר כשהקהל החל בקריאות "AEW" - ארגון ההיאבקות החדש שהוקם על ידי משפחת קהאן העשירה, התחיל את שידוריו בטלוויזיה בשבוע שעבר, ועתיד להתחרות ב-WWE. כעת, אנשי ה-WWE חוששים מתגובה דומה בתכניות השבועיות הבאות. הם לא יוכלו לאפשר מצב בו הקהל המקומי, שיגיע למופע שלהם, יקרא קריאות צהלה לארגון ההיאבקות המתחרה.

האוהדים כמובן הגיבו במדיה החברתית

מעבר לתגובות