שילוב מנצח: בסין מתלהבים מזהבי וסבע

התקשורת הסינית משבחת, אך גם מבקרת את ההגנה

א א א א (שנה גודל)
בתקשורת הסינית מתלהבים מהשילוב
בתקשורת הסינית מתלהבים מהשילוב
תחילת כתבה

למרות העובדה שגם הפעם גוואנגז'ו R&F לא הצליחה לנצח, בתקשורת הסינית דווקא אופטימיים. הבוקר (ראשון), לאחר ה-3:3 אתמול מול דאליאן ייפאנג, בדיווח של האתר "סינה", תלו את החמצותיו של זהבי ב"חוסר מזל", וביכולת נפלאה של השוער היריב, ז'אנג צ'ונג. יחד עם זאת מקווים שם ש"בעזרת החיזוק מכיוונם של מוסא דמבלה ודיא סבע, יכולת הכיבוש של זהבי והתוצאות של R&F ישתפרו".

בנוסף, גם שיבחו את שיתוף הפעולה בין שני הישראלים - "ככל שהמשחק התקדם, ההבנה ביניהם הלכה והשתפרה". בראיון שלאחר המשחק, ערן זהביSTRONG> התראיין והודה: "יש לי חלק בזה שלא ניצחנו", ושיבח את סבע: "הראה שיש לו יכולות".

הקבוצה של דרגאן סטויקוביץ' נקלעה פעמיים לפיגור מול דאליאן ייפאנג (קבוצתם של מארק האמשיק ויאניק פריירה-קראסקו) אתמול, למרות שכבר הובילה 0:1 משער בכורה נאה של דיא סבע. הבלגי ענה עם צמד בצד השני, זהבי השווה ל-2:2 בדקה ה-68, כוכב נבחרת בלגיה בישל ליונג ז'אנג את ה-2:3 של דאליאן בדקה ה-86, אבל זהבי היה שם, שבע דקות בתוספת הזמן, על מנת להשוות ולהציל נקודה ל-R&F.

קבוצתם של זהבי וסבע נמצאת כרגע במקום השמיני בליגה הסינית, כשבסוף החודש תשחק את משחקה הבא בליגה - בחוץ, נגד טיאנג'ין טדה שבמקום ה-12 בטבלה.

ללא ניצחון, אבל אופטימיים. זהבי וסבע (צילום: טוויטר)
ללא ניצחון, אבל אופטימיים. זהבי וסבע (צילום: טוויטר)
מעבר לתגובות