בדקה ה-97: צמד לזהבי, 3:3 לגוואנגז'ו ר.פ. גם סבע כבש

איזו דרמה: הכוכב סידר לקבוצתו נקודה עמוק בתוספת הזמן אחרי בישול של הרכש מב"ש. סטויקוביץ' ושחקניו עדיין בלי ניצחון העונה. קראסקו בלט בשורות דליאן עם צמד ובישול

תגיות: ליגה סינית

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בדיוק כמו שהוא אוהב: ערן זהבי סידר לגואנגז'ו ר.פ. נקודה אחרי דרמה גדולה היום (שבת) בצהריים. הכוכב השווה בדקה ה-97 וקבוצתו נפרדה מדליאן ייפאנג ב-3:3 ביתי במשחק שבו הוא כבש צמד. גם דיא סבע כיכב עם שער בכורה במדי גואנגז'ו וגם בישול לשער השוויון.

סבע כבש את שער הבכורה שלו בדקה ה-33, אבל יאניק פריירה קראסקו הפך עם צמד. גואנגז'ו הגיעה לאינספור הזדמנויות - בעיקר דרך זהבי, אך הוא הרבה להחמיץ ממצבים נוחים. הוא כיפר על כך כשהשווה (68) ואז הגיעו הדקות האחרונות, שבהן שוב גואנגז'ו ספגה - כמו שקרה לה ב-2:2 מול צ'ונגקינג במחזור הפתיחה.

ז'נג לונג החזיר את היתרון לדליאן בדקה ה-86 וקירב אותה לניצחון, אלא שלזהבי היו תוכניות אחרות. 7 דקות בתוך תוספת הזמן, סבע הרים כדור חופשי ומצא את מספר 7, שהמשיך לרשת, השלים צמד וסידר לקבוצתו תיקו שני ברציפות. כעת יש לזהבי שלושה שערים בשני המחזורים הראשונים.

אחרי התיקו, גואנגז'ו ניצבת במקום השמיני ואין ספק שהיא ציפתה להיות עם יותר משתי נקודות אחרי שני המחזורים הראשונים. גם מארק האמשיק, קראסקו וחבריהם עם שתי נקודות.

הגיע להרבה הזדמנויות. זהבי (טוויטר)
הגיע להרבה הזדמנויות. זהבי (טוויטר)

מהלך המשחק:
זהבי היה מסוכן בפתיחת המשחק, כאשר הגיע למצב של אחד על אחד אך החמיץ מול השוער האורח. בהמשך, זהבי ניסה את כוחו בבעיטה אקרובטית ומצא רק את הקורה. שער בכורה לסבע! מזל טוב לחלוץ הישראלי, שעלה על לוח התוצאות בדקה ה-33. סבע השתלט לא מספיק טוב על כדור ארוך ברחבה, אך הצליח להתעשת ובעט פנימה מקרוב.

לדליאן לא לקח הרבה זמן לחזור, כשקראסקו סחט פנדל וגם כבש מהנקודה הלבנה בדקה ה-42. עוד החמצה לזהבי. החלוץ הישראלי שוב נותר מול השוער, אך בעט על גופו פעם נוספת (46). מה קורה לזהבי? שיתוף פעולה מצוין עם סבע השאיר אותו שוב מול השוער, ושוב הכדור הלך החוצה (50). חוסר מזל לזהבי! בעיטה נהדרת של החלוץ נעצרה במשקוף (52). זהבי יכול היה לכבוש כבש חמישייה.

וכשלא כובשים, סופגים. דליאן הפכה! קראסקו השלים צמד עם בעיטה מהאוויר מתוך הרחבה (56). זהבי כיפר על ההחמצות כשכבש ממרכז הרחבה אחרי כדור רוחב של טאנג מיאו והשווה ל-2:2 (68). דליאן לא נבהלה והשיבה לעצמה את היתרון כשקראסקו הוסיף גם בישול לז'נג לונג שכבש בדקה ה-86. איזו דרמה: סבע הרים כדור חופשי וזהבי כבש בדקה ה-97, 3:3!

שער בכורה וגם בישול. סבע (טוויטר)
שער בכורה וגם בישול. סבע (טוויטר)
מעבר לתגובות