נותרו בהלם: צפו בתגובות של שדרי ה-UFC

ג'ו רוגן והחברים הגיבו לנוקאאוטים והפכו לסנסציה ברשת

תגיות: UFCג'ו רוגן

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

לג'ו רוגן יש את הפודקאסט המצליח והמפורסם בעולם, אך עוד הרבה לפני שמכר אותו לספוטיפיי תמורת 100 מיליון דולר, הקומיקאי התפרסם כשדר הבית של ה-UFC. באירוע האחרון, שנערך בפלורידה לעיני 15 אלף צופים, מגבלות הקורונה הוסרו כעבור שנה, ורוגן התאחד עם חבריו לצוות השידור: ג'ון אניק ואלוף העולם לשעבר במשקל כבד, דניאל קורמייה.

הכימיה בין השלושה שיושבים ממש מחוץ לאקשן באוקטגון היא לא פחות ממושלמת, כשהם מלווים את הקרבות במקצועיות ויוצרים בעצמם רגעים לא פחות ויראלים. דוגמה טובה לכך התרחשה בקרב הנשים, בו רוז נמאיונס זכתה בחגורה במשקל קשית לאחר שניצחה בנוקאאוט את האלופה הסינית ז'אנג ויילי.

מלבד התגובה הוויראלית, רוגן ראיין את נמאיונס בתום הניצחון כשהוא נרגש ואף דומע בשידור חי מול מיליונים של צופים ברחבי העולם. לאחר מכן, בקרב המרכזי של הערב, השלושה שוב נצפו כלא מאמינים, כשהאלוף במשקל מעורב קמארו אוסמן סיפק נוקאאוט מרשים מול הטוען לכתר חורחה מסבידאל. 

"אני תמיד מרגיש בר מזל לשבת בשולחן השדרים, ועדיין יש לי צמרמורות לפני קרבות גדולים כפי שקרה לי כשהתחלתי לעבוד ב-UFC לפני שנים רבות", כתב רוגן בעמוד האינסטגרם שלו. "אם זה אפשרי, אני חושב שאני מעריך את זה עכשיו אפילו יותר מבעבר. זה היה כבוד עבורי להיות שם בלילה הזה. אני באמת מרגיש שהייתי עד להיסטוריה".

מעבר לתגובות