"לא נילחם עבור בוטנים, חאביב הטוב בעולם"

הלוחם ירוויח 6 מיליון דולר מול פורייה, האבא הצהיר מדוע

תגיות: UFC

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עברה כמעט שנה מאז עלה חביב נורמגומדוב לזירה בפעם האחרונה לאותו קרב זכור מול קונור מקגרגור שהסתיים בתקיפה, דיון משפטי והשעייה. מחר (שבת, 21:00, 5PLUS), אחרי היעדרות ארוכה, הלוחם הרוסי יחזור לאוקטגון ויפגוש את דאסטין פורייה, האלוף המכהן, לקאמבק מהסרטים.

כזכור, נורמגומדוב יחזור לזירה אחרי עונש כבד שספג בעקבות כך שהיכה חבר צוות של קונור מקגרגור בלאס וגאס באפריל האחרון. הרוסי ניצח את האירי בקרב המפורסם לאחר ארבעה סיבובים באמצעות חניקה, כדי לזכות בתואר של אלוף ה-UFC במשקל קל. מן העבר השני, חאביב יפגוש את פורייה, האלוף הזמני במשקל זה, שניצח חמישה קרבות ברציפות. "היהלום" זכה בחגורה לאחר החלטת שיפוט אחידה בניצחון על מקס הולווי ב-UFC 236.

אמש נערכה השקילה המסורתית ופורסמו הסכומים אותם ירוויחו המתחרים לאחר הקרב. נורמגומדוב, שמול מקגרגור קטף 2 מיליון דולר, ישלשל לכיסו סכום נאה של 6 מיליון דולר הפעם, כך טוען אביו ומאמנו עבדולמאנאפ נורמגומדוב, שיכסה את הקנס של חצי מיליון הודלרים שספג בעקבות השעייתו. אם לא די בכך, מדובר בסכום הגבוה ביותר שמישהו הרוויח אי פעם עבור קרב.

"הפעם זה יהיה בין 3-3.5 סיבובים. אנחנו לא נלחמים בשביל בוטנים, אנחנו יודעים כמה אנחנו שווים. הסכום שקיבלנו בפעם שעברה קטן מידי בשבילנו, אנחנו הכי טובים שיש נכון לרגע זה. ניצחנו את הלוחם הטוב בעולם ואנחנו מוכנים להמשיך להילחם. אנחנו גם פופולריים יותר ואנחנו יודעים זאת. כשניכנס להיכל, אתם תראו בעצמכם איך הקהל יברך את פורייה ואיך הוא יברך את חאביב", אמר נורמגומדוב האבא. 

מעבר לתגובות