איום ממשי

האחד בלתי מנוצח והפך לכוכב הענף, השני נמצא במומנטום אדיר. הערב (21:00 ב-5PLUS), אירוע השיא של השנה ב-UFC, כשבמרכזו הקרב בין חאביב נורמגומדוב לדסטין פורייה. רגע לפני, אספנו לכם את לקט הניצחונות של כל אחד מהלוחמים. הצביעו בסקר: מי ינצח?

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

11 חודשים אחרי הקרב הבלתי נשכח מול קונור מקגרגור, חאביב נורמגומדוב חוזר לאוקטגון במעמד של כוכב על. הדגסטאני הבלתי מנוצח היה בעין הסערה מאז הקרב ההוא, כשכעת, אחרי שריצה עונש השעייה בעקבות העימות עם האירי, הוא יפגוש את דסטין פורייה באירוע באבו דאבי, אליו עיני כל העולם יופנו.

אז מה הופך את הקרב הזה לכל כך משמעותי? קיבצנו לכם את הניצחונות הכי זכורים של כל אחד מהלוחמים. נתחיל בחאביב, שמחזיק במאזן מדהים של 27 ניצחונות ו-0 הפסדים בקריירה. בזכות עוצמות בלתי נגמרות, האיש שבגיל 8 צולם נאבק בדב (סיפור אמיתי), מקומו של נורמגומדוב נמצא בהיכל התהילה של ה-UFC.

צפו במהלכים האכזריים של חאביב -->

מן העבר השני, פורייה, המכונה "היהלום", נחשב גם כן לאחד מהכוחות העולים בארגון. האמריקני שהצטרף ל-UFC ב-2011 מחזיק גם הוא במאזן מרשים של 25 ניצחונות לעומת חמישה הפסדים. פורייה ניצח בקרב הקודם שלו את מקס הולוואי בזכות החלטת שופט, אבל ברזומה שלו אפשר לראות ניצחונות מרשימים עם רפרטואר שכולל נוקאאוטים, חניקות ועוד.

ענו על הסקר וצפו בעוצמה של פורייה -->

מעבר לתגובות