פורד Evos, האם זה היורש של מונדאו?

פורד נפרדה מהמונדאו לאחרונה וכבר מציגה את האבולוציה של המשפחתית הגדולה, שהיא כמובן חשמלית ובמרכב קרוס-סטיישן שימושי

תגיות: פורד

א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

פורד מציגים בתערוכת הרכב בשנחאי את ה- Evos, רכב כביש-שטח חשמלי במרכב טורר שפותח במיוחד עבור השוק הסיני. היצרנית האמריקאית מתחילה ממודל זה לפתח את אסטרטגיית סין 2.0, המתמקדת בחשמול, בהתאמה אישית רבה יותר של מיזמים, בהתאם לצרכי הלקוח, ובניסיון מתקדם של רכישה ובעלות של המכונית במסגרת שירות יעיל יותר ומהיר לצרכנים.

העיצוב של Evos כרוך תחת הססמא "האנרגיה המתקדמת בכוח" והצליח, בדרך זו, לחנוך תכונות סגנוניות חדשות לחלוטין בדגמים האחרים של המותג כמו המוסטאנג מאך E. על המכונית הזו אם כך אנו מוצאים פנסי LED חדשים ברוחב מלא, גריל תלת ממדי וחיתוכים מאוד מובחנים על הקורות מאחור, המקושרים לפרופיל מוגבה המושך את קשת הגג לסיומת נאה גם אם קצת שמרנית.

תא הנוסעים חולל מהפכה בגישה בה נקטה פורד והציג מסך יחיד ברוחב 1.1 מטר המשלב את תצוגת לוח המחוונים בגודל 12.3 אינץ' ותצוגת האינפורמציה בגודל 27 אינץ'. רזולוציית 4K ומערכת Sync + 2.0 המשלבת את הבינה המלאכותית שפותחה יחד עם Baidu וגישה לשירותים מקוונים נכללים בחבילה התקנית יחד עם הרבה צעצועים אחרים. כמו כן, פורד פיתחה במקביל את העוזרת הווירטואלית הראשונה שלה ושילבה סדרה של תכונות מקוצרות על סיפונה לשילוב אודיו, תאורה וכוונון מושב, במטרה למקסם את הנוחות בנסיעות ארוכות או בפקקים מייגעים. סדרת שירותי מנוי תאפשר לנצל תוכן נוסף המתחדש ברציפות, הודות לעדכונים מהאוויר.

BlueCruise הוא שם קוד למערכות ההינע החשמליות של פורד, אולם איזו תחנת כוח הושתלה כאן לא ברור עדיין. פורד טרם חשפה את המאפיינים הטכניים של ה- Evo, אך אישרה את נוכחותה (כסטנדרט) של חבילת Adas BlueCruise החדשה. רכב השטח מצויד גם במערכת C-V2X לתקשורת אוטומטית של מידע בטיחותי בין כלי רכב.

קבוצת המנהלים נמצאת במגמת התאוששות קלה, אך אין מחלוקת כי הצרכן מעדיף להיכנס לקרוסואובר בעל רגליים גבוהות, ואלה מן הסתם היוו חלק עיקרי מהנימוקים שהובילו את סיטרואן להפוך את ה- C5 החדשה ל- C5 X המנסה לאחד תחת קורת גג דמוית קופה מכונית סטיישן עם מאפיינים של SUV. פורד מונדאו מצידה תוסר מהשוק האירופי במרץ בשנה הבאה אחרי למעלה משלושה עשורים בשירות המותג, ועושה רושם ש-Evos היא המכונית שתכנס לנעליה אחרי שרכבי מבחן שלה כבר תועדו על כבישי אירופה תחת הסוואה חלקית.   

מעבר לתגובות