ז'אנר משלו: ב.מ.וו X4 החדש הגיע לישראל

הקרוסאובר הספורטיבי של ב.מ.וו צמח במידותיו ואימץ מכלולים מודרניים. המחיר החל ב-369 אלף שקל

תגיות: ב.מ.וו

ניר בן טובים
א א א א (שנה גודל)
(צילום: יצרן)
(צילום: יצרן)
תחילת כתבה

שנה אחרי שהוצג בעולם מגיע אלינו בימים אלו הדור השני של ב.מ.וו X4. הקרוסאובר הספורטיבי של הבווארים ממשיך לתחזק את הז'אנר שייסד קודמו בסדרת ה-sport activity coupe עם מראה מעודכן ומכלולים חדשים שמגיעים ישירות מסדרות ה-X המקבילות. קרוב המשפחה הישיר שלו הוא ה-X3 עימו הוא גם חולק פלטפורמה.

ברמה מסוימת נתפר ה-X4 למשוך קונים שמתחבטים בין רכב הכביש-שטח הקונבציונלי של ב.מ.וו למשהו עם קצת יותר ייחוד - לטוב ולרע. ב-ב.מ.וו הקפידו לא לקלקל את הנוסח המקורי של ה-X4 ולכן השינויים המשמעותיים ביותר הם בקווי הכתפיים, השבכה הקדמית והפנסים בשני קצותיו. כל הדגמים מגיעים עם תאורת LED עוקבת פניה, יחידות תאורה אחוריות בעיצוב תלת ממדי ועוד תוספות ויזואליות ממחסן הקישוטים והחישוקים. במידותיו, הוא ארוך מקודמו ב-8 ס"מ, בסיס הגלגלים צמח ב-5 ס"מ ל-2.86 מ' וכן הוא רחב יותר בכמעט 4 ס"מ.

תא הנוסעים מקבל את רוב המערכות שיש ל-X3 עם בקרת BMW 'קונקטד-דרייב' המבוססת על צג ראשי בגודל 10.25 אינץ' ובקרת idrive חדשה יותר עם פונקציות נוספות להפעלה קולית וכן הפעלה במחוות ידיים שתהיה זמינה רק בדגם ה-M40i. דלק מוטורס תשווק את ה-X4 החדש ב-4 רמות גימור -'אקזקיוטיב', 'אקס-ליין', 'אמ-ספורט' ו-'אקסקלוסיב' כשלכל אחת, פרט לדגם הבכיר ביותר שמגיע כסטנדרט עם כל המערכות, ניתן להוסיף תמורת תשלום את חבילת ה-innovation עם מגוון עמוק של אפשרויות כמו מערכת שמע משודרגת לה 12 רמקולים, חבילת הבטיחות המקורית DAP עם מעטפת הגנה חכמה וסיוע בחניה, התאמה ל-אפל קאר פליי ועוד.

צפו ב-BMW X4 החדש בפעולה:

 

סגל המנועים מתחיל בגרסת ה-20i בהספק של 184 כ"ס, עבור לגרסת הדיזל המקבילה בהספק של 190 כ"ס, דגם 4 צילינדרים טורבו בשדרה המרכזת לו תפוקה של 252 כ"ס וכלה במהדורת ה-M40 שמצוידת ב-6 בוכנות ותפוקה מרבית של 354 כ"ס (0-100 קמ"ש ב-4.8 שניות). כל המנועים מחוברים אל תיבת 8 מהירויות אוטומטית והנעת X דרייב. 

המחירים לדגמי ה-X4 בישראל:

xdrive20i במחיר של 369 אלף שקלים.

xdrive20d במחיר של 379 אלף שקלים.

xdrive30i במחיר של 409 אלף שקלים.

xdrive30i  עם חבילת M במחיר של 419 אלף שקלים.

M40I במחיר של 609 אלף שקלים.

לכל הדגמים מערכות בטיחות חכמות כסטנדרט כולל חיישני חניה היקפיים, מצלמות, התרעות מפני התנגשות, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטומטית ועוד.

איך עוקבים אחרינו:

https://www.facebook.com/carworld5/

פייסבוק

https://www.instagram.com/sport5_car/

אינטגרם

https://twitter.com/car_world5

טוויטרhttps://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=7266&docID=299634&lang=HE

חדש: "עולם הרכב" מעכשיו גם בוואטספ שלכם!

 

הוסף תגובה