רענון טכנולוגי: שברולט ספארק המחודשת נחתה בישראל

ב-UMI ישווקו את הספארק מתוחת הפנים עם שינויים קלים בעיצוב ומערכות בטיחות חכמות נוספות. החל ב-81 אלף שקלים

תגיות: שברולט

ניר בן טובים
א א א א (שנה גודל)
(צילום: יצרן)
(צילום: יצרן)
תחילת כתבה

כמעט שנה אחרי שהציגה שברולט מתיחת פנים רוחבית לדגמי המותג, כולל קמארו ו-מאליבו, מגיעה כעת לישראל מכונית המיני הקטנה ספארק עם כל החידושים האחרונים של המותג האמריקני. הספארק מתוחת הפנים מציעה מערך מערכות בטיחות חדיש ומשיקה גם עיצוב חיצוני מודרני יותר בהתאם לקו הנוכחי של סדרות הבית.

הרענון של הספארק מוגדר במסגרת מתיחות פנים סטנדרטיות כטיפול של "אמצע החיים", אולם לא מדובר במהפכה דרמטית מבחינת הנראות של הרכב. רוב השינויים מרוכזים באזור השבכה הקדמית ותאורת LED אופציונלית עם פנסים חדשים. גם בחלק האחורי בוצעו ליטושים ממוקדים באיזור הפנסים אבל בסך הכול הספארק שומרת על ההופעה המוכרת שלה עם מגוון רחב של התאמות צבעים.   

שינוי גדול יותר נמצא ברמות המפרט של הספארק 2019. מלבד מערכת MYLINK מחודשת (דור 3) עם צג 7 אינץ' ידידותי יותר למשתמש, אוספת מכונית המיני העירונית תגבור משמעותי במערכות הבטיחות האקטיביות. החל משנה זו, היא תמכר בציוד התקני שלה עם בלימה אוטונמית עד 80 קמ"ש, התרעת התנגשות קדמית, התרעה על סטיה מנתיב (מקורית מהיצרן) ומצלמת נסיעה לאחור. לספארק גם 10 כריות אוויר.

לספארק 3 רמות אבזור בישראל: LT פלוס, LTZ ו-פרמייר. כבר ברמות הבסיס קיימת בקרת שיוט, מצלמת נסיעה לאחור, 4 רמקולים, 4 חלונות חשמליים, מראות מתכוונות חשמלית ועוד. גרסת ה-LTZ מוסיפה חישוקי 15 אינץ' ומהדורת הפרמייר הבכירה מוסיפה גם חיישני חניה אחוריים, מפתח חכם, תאורת יום LED, ריפודי עור סינתטי, ידיות בגימור ניקל ועוד שאר ירקות מהאגף הקוסמטי.

מבחינת הינע, ממשיכה ספארק עם יחידת הכוח הקיימת. זו מפיקה מ-1.4 ל' הספק מרבי של 98 כ"ס ו-13 קג"מ בחיבור אל תיבת הילוכים אוטומטית (רציפה). היא מאיצה ל-100 קמ"ש ב-12.6 שניות ועד 180 קמ"ש מרביים. צריכת הדלק הממוצעת על פי היצרן עומדת על כ-14.7 ק"מ לליטר.

המחירים יחלו ב-81 אלף שקלים, עבור ל-81,500 שקלים ועד 83 אלף שקלים.

איך עוקבים אחרינו:

https://www.facebook.com/carworld5/

 פייסבוק

https://www.instagram.com/sport5_car/

אינטגרם

https://twitter.com/car_world5

טוויטר

 

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=7266&docID=299634&lang=HE

חדש: "עולם הרכב" מעכשיו גם בוואטספ שלכם!

 

הוסף תגובה