גוסטבו בוקולי: "לפני שחתמתי במכבי חיפה הייתי סגור במכבי ת"א"

גוסטבו בוקולי ב`גורמים במועדון`: "בהתחלה עודדתי יותר את מכבי ת"א"

מערכת אתר ערוץ הספורט
שנה גודל פונט א א א א

כל אוהד שראה את הכדורגל הישראלי בשנות האלפיים זוכר בחיבה את גוסטבו בוקולי, קשרה של מכבי חיפה שזכה עם הירוקים ב-4 אליפויות וגר עד היום בישראל. בוקולי, ששיחק ב-3 קבוצות בישראל לפני הגעתו לכרמל, דיבר היום (שלישי) בפודקאסט 'גורמים במועדון' והתייחס לכך שגם מכבי תל אביב הביעה בו עניין.

"הייתי סגור במכבי ת"א. כשהגעתי לישראל הקבוצה שעודדתי יותר הייתה מכבי תל אביב, לא מכבי חיפה", סיפר, "הייתי בהפועל רמת גן במרכז, ושם מדברים רק על תל אביב. שנתיים-שלוש הייתי בארץ ואז מכבי תל אביב פנתה אליי, חשבתי שאני רוצה את מכבי תל אביב, לפי התחושה שלי שם יכולתי להיות, שלמכבי חיפה לא יכולתי להגיע עדיין. לא חשבתי שמנצרת אוכל להגיע למכבי חיפה. באמת לא חשבתי".

בוקולי המשיך ונזכר: "הם פנו אליי ורציתי שלוש שנים חוזה. הם אמרו שאין בעיה והכל היה בסדר בפגישה הראשונה. ישבתי עם אלי דריקס. הייתה אחר כך עוד פגישה, ובפגישה השנייה החלו לשנות כמה דברים. בפגישה השלישית כבר ראיתי משהו שלא תקין ואמרתי שככה אני לא רוצה. זה קרה לפני מכבי חיפה. אמרו לי שאם אני לא סוגר איתם אז עם מי אסגור? אמרתי יאללה, לא סוגר איתכם וחוזר לנצרת בליגה השנייה".

"הם חשבו שאני אחתום איתם בכל מחיר, אבל אני אמרתי שאני לא רוצה", אמר, "אחרי עשרה ימים מישהו בהנהלת נצרת שהיה קונה משאיות עם יענקל`ה התקשר אליי ושאל אותי אם אני רוצה לשחק במכבי חיפה. אני צחקתי, מי לא רוצה לשחק במכבי חיפה? הוא אמר לי לפגוש אותו באולגה ומשם ניסע ביחד".

בוקולי המשיך וסיפר: "הגענו, חנינו ומי שפתח את הדלת היה יענקל`ה. הוא אמר `ברוכים הבאים`, ישבנו במשרד ודיברנו איזה שעה על כדורגל. ואז הגיע איזה שלב שהוא אמר `יאללה, בוא נדבר לעניין. אני אכתוב פה מה אני רוצה ואתה תגיד אם אתה בסדר או לא`. הוא שאל אם יש לי משהו עם מכבי ת"א ואמרתי שאין כלום, הוא אמר שאם סגרתי איתם אז שיהיה בברכה ושהוא לא רוצה להתערב. סיפרתי לו את הסיפור והוא אמר בסדר. לקחו חמש דקות ואמרתי שאני חותם".